В Україні побільшало вживаних автомобілів

За останній місяць кількість ввезених іномарок в Україну з пробігом зросла вдесятеро.

У вересні 2016 року на українському автомобільному ринку було зафіксовано 8,5 тис. первинних реєстрацій легкових автомобілів, з яких 2,7 тис. припало на машини з пробігом, повідомила галузева асоціація Укравтопром, – передає Новое Время.

Це вдесетеро більше, ніж у серпні цього року і на 73 % більше, ніж за аналогічний період минулого.

Нагадаємо, що загальний обсяг первинних реєстрацій легкових автомобілів у серпні склав 5,9 тис. машин, з яких 5 % (270 шт.) припало на частку вживаних автомобілів.

Найпопулярнішим брендом серед вживаних автомобілів у вересні став Volkswagen – 536 одиниць. Французькі автомобілі Renault посіли друге місце (508). Трійку лідерів замикає Skoda (321).

У вересні кількість реєстрацій нових автомобілів практично не змінилася, а от сегмент б/у злетів у 10 разів, відзначає старший аналітик ІК Арт Капітал Олексій Андрейченко: "Можна констатувати, що зараз автотуризм вже став на потік".

Різке зростання первинних реєстрацій легкових автомобілів з пробігом пов'язане з дією закону про тимчасове зниження ставок акцизу на машини з пробігом, які ввозяться для власного використання, пояснює директор департаменту маркетингу та економічного аналізу асоціації Укравтопром Георгій Овсянников.

Із ним погоджується начальник відділу продажу автомобілів з пробігом Das Welt Auto Сергій Федчун. За його словами, більшість таких машин ввозиться перекупниками – тими, хто вже давно займається цим бізнесом за винагороду. Щоправда, частина автомобілів ввозять самостійно з майданчиків, які розташовані в Польщі в безпосередній близькості до кордону.

"Там перекупники добре знають, на які бренди і моделі є попит в Україні. Але найчастіше це не особливо дорогі транспортні засоби з великим пробігом", – говорить Федчун.

За підсумками року, частка ввезених машин з пробігом становитиме не менше 25% від загальної кількості реєстрацій, прогнозує Овсянников. Із його слів, ця цифра буде на рівні 15-16 тисяч.

Зі слів Андрейченка, місячний показник до кінця року подвоїться, а загальна кількість ввезених машин з пробігом у 2016 році досягне 20 тисяч.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
11.10.2016 17:55
Переглядів409
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-05-2018 20-05-2018 19-05-2018 18-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг