На луцькій автостанції вночі демонтували кіоски (відео)

У Луцьку демонтували торговельні кіоски, які розташовані на території автостанції № 1. Відбулося це у ніч з 27 на 28 жовтня.

У департаменті муніципальної поліції стверджують, що керівництво АС-1 самовільно розмістило 22 об'єкти, – інформує Громадське.Волинь.

"Відбувається демонтаж об'єктів, що встановлені незаконно. Ці роботи здійснюються в нічну пору доби, адже автостанція – це місце, де здійснюється посадка та висадка пасажирів, курсування автобусів. Тобто в день такі роботи проводити практично не можемо, бо ми заважатимемо нормальній роботі автостанції… На даний момент залишиться частина об'єктів, по яких є ухвали про забезпечення позову, тобто зупинення рішення виконавчого комітету. До остаточного вирішення спору такі об'єкти будуть залишатись на території автостанції", – зазначила начальник департаменту муніципальної поліції Луцької міської Ради Юлія Сиротинська.

Загалом, відповідно до рішення виконкому міськради, передбачено демонтувати 22 торгівельних кіоски, але одна з підприємців демонтувала свій торгівельний об'єкт в добровільному порядку.

Варто зазначити, що під час нічного демонтажу декілька підприємців намагались зупинити цей процес.

"Без рішення суду знімають кіоски підприємців, які торгували тут досить довгий час та мають всі дозвільні документи. Нас толком не попереджали, надсилали "писульки" без нічого. Хоча раніше була домовленість із заступником міського голови Яковлевим, що ці кіоски до вирішення питання із землею, будуть тут стояти, як мінімум рік", – зазначив один із підприємців. Чоловік надалі збирається оскаржувати дії міської влади в суді.

Сиротинська стверджує, що підприємці знали про демонтаж їх торговельних об'єктів. Згідно рішення виконавчого комітету, вони, в семиденний термін з моменту ухвалення рішення, повинні були знести свої кіоски.

"Всі ці ФОПи знали, що у них був час до 14 жовтня", – заявила Сиротинська.

В результаті, в ніч з 27 на 28 жовтня, було демонтовано 3 кіоски. Під час виконання робіт техніка зазнала ушкодження, тому решту торговельних об'єктів демонтують згодом.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
29.10.2016 15:27
Переглядів1236
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг