У Луцьку буде коворкінг-центр для студентів (фото)

У Луцьку на базі бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки хочуть створити навчально-сервісний центр "Academ-Business Hub". Реконструкцію та модернізацію приміщення запланували уже на грудень 2016 року, а запуск програм центру відбудеться навесні 2017 року.

Про це стало відомо під час зустрічі з представниками ділових кіл регіону в конференц-залі бібліотеки СНУ імені Лесі Українки в п'ятницю, 2 грудня.

Захід відвідали депутат Луцької міської ради Андрій Покровський, голова Наглядової ради ПАТ "Луцьксантехмонтаж № 536" Віктор Чорнуха, ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан, представник "Modern-Expo", директор IT-департаменту компанії Костянтин Волков, голова громадської організації "Волинський поступ" Володимир Мельникович, директор Соціальної академії "Caritas in Veritate" Михайло Мельник, голова Наглядової ради Міжнародного центру перспективних досліджень, Надзвичайний і Повноважний Посол України Віктор Маштабей, проректор з наукової роботи та інновацій СНУ Андрій Бояр, проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами СНУ Анна Данильчук, начальник відділу міжнародних зв'язків СНУ Марта Сидорук, проректор з науково-педагогічної і господарської та матеріально-технічного забезпечення СНУ Василь Подляшаник.

Бізнесмен, депутат Луцької міської ради Андрій Покровський

"Я б хотів, щоб це починання рухалося в правильному руслі від конкретних розмов до конкретних справ. У вас є студенти з певним баченням та ідеями, але ви маєте дати їм усвідомити, що вони мають нести відповідальність за реалізацію цих ідей", – наголосив депутат Луцькради Андрій Покровський.

Ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан

Голова Наглядової ради ПАТ "Луцьксантехмонтаж № 536" Віктор Чорнуха

Ліворуч - проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами СНУ Анна Данильчук

Так, навчально-сервісний центр "A-B HUB" буде поділений на чотири зони: зону A, зону B, зону C і зону D.

У зоні A буде розміщена адміністрація (директор, адміністратор, менеджер з реклами та менеджер зі зв'язків з громадськістю), кімната для переговорів (для організації зустрічей з бізнес-партнерами та однодумцями) та кухня з кухонним обладнанням. В зоні B розташують рецепцію, вільний простір і коворкінг-центр. Конференц-зал, центр інтелекту та знань, освітній майданчик оснастять у зоні C. Остання зона – зона D – буде створена з метою відпочинку , а також для проведення кінопоказів, презентації тощо.

Голова ГО "Волинський поступ" Володимир Мельникович

Директор IT-департаменту компанії "Modern-Expo" Костянтин Волков

Ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан

Директор Соціальної академії "Caritas in Veritate", директор навчально-сервісного центру "A-B HUB" Михайло Мельник

Також під час заходу обговорили можливість реалізації спільних проектів між СНУ та бізнесом у рамках програм Європейського Союзу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
03.12.2016 16:43
Переглядів2432
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:17
04.12.2016
біда
Молода особа в оливковому шарфитку, яка на фото сидить праворуч від пані Анни Данильчук, - істероїдна, хамовита й марнославна.
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг