Формула поповнення місцевих бюджетів: найбільшим громадам – найбільші субвенції

Громади, які об'єднали найбільше сільського населення або сільської території, отримають найбільші субвенції.

Про джерела поповнення місцевих бюджетів розповів в інтерв'ю Liga.net Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляє Урядовий портал.

"Перший напрямок – це Фонд регіонального розвитку, на проекти якого в цьому році виділено 3 млрд. грн. У минулому році на реалізацію 844 проектів витратили 2,9 млрд. грн. Програма працює прозоро, тому будь-хто може зайти на сайт і подивитися, які проекти у місті фінансуються за кошти Фонду. Які конкретно проекти реалізовувати – визначає кожна область самостійно. Єдині вимоги: кошти повинні направлятися на соціальні проекти, об'єкти енергозбереження, центри надання адміністративних послуг та об'єкти соціальної інфраструктури", - підкреслив Віце-прем'єр-міністр.

Другим напрямком підтримки державою об'єднаних територіальних громад, за словами Геннадія Зубка, є субвенція в розмірі 1 млрд. грн.

"Ми визначили просту формулу, узгодили її з усіма інстанціями. Громади, які об'єднали найбільше сільського населення або сільської території, отримають найбільші субвенції", - наголосив урядовець.

Окремо на соціально-економічний розвиток регіонів в 2016 році планується направити 1,9 млрд. грн. "Області отримають ці гроші для ряду проектів у цій сфері, розроблених згідно зі стратегією регіонального розвитку", - відзначив Геннадій Зубко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Громада
Опубліковано:
04.04.2016 21:05
Переглядів490
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг