Нова поліція в Луцьку: наскільки якісні зміни?

В Україні триває реформа МВС, внаслідок якої, власне, й утворилася патрульна поліція.

Про те, чи правильним шляхом йдуть її ініціатори та наскільки якісні відбуваються зміни, в ефірі Протилежного Погляду 16 грудня ділилися думками екс-начальник Луцького міського відділу Національної поліції України Ігор Муковоз і начальник Управління патрульної поліції у Луцьку Олександр Вовченко.

Ігор Муковоз переконаний, що реформа МВС була необхідною, однак вона відбувається неправильно.

"Я твердо переконаний в тому, що реформа патрульної поліції і загалом реформа МВС була на часі. Але людям не стало безпечніше. Реформа має принести якість. Якщо реформа призвела до збільшення злочинності і зменшення розкриття справ, то, очевидно, що реформа йде не тим шляхом. Я патрульних поважаю. До них питань нема: ці діти прийшли змінити країну. Але в мене є питання до тих, хто організовував цю "реформу", і чому ми маємо такі наслідки. З початку реформи був закладений конфлікт. Людям, які йшли на конкурс, говорили: "Ви молоді, правильні і принципові, а всі, що працювали до вас, - хабарники і поганці". Тобто створили штучний конфлікт. І тільки зараз появляється співпраця і розуміння", – зазначив екс-начальник поліцейських.

Натомість Олександр Вовченко запевнив: нинішнім патрульним ніхто не говорив, що попередні працівники поліції були погані. Однак погодився, що конфлікт таки існує.

"Реформа протікає добре, у будь-якому випадку. Попри все те, що закидають новій патрульні поліції, вони не зупиняються, вони працюють", – додав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.12.2016 21:30
Переглядів677
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:33
19.12.2016
Олексій
Реформа поліції у дії. Зупинили доньку з онучкою ( 9 місяців) на повороті біля Маневичей і давай прискипуватись не то світло фар включено, чому прізвище у техпаспорті не відповідає ( змінила коли вийшла заміж) і т.п. речі.Дала хабарик ( не можна морозити дитину).От така реформа.
останні новини
24-03-2018 23-03-2018 22-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг