Муковоз розповів про переатестацію поліцейських у Луцьку

Екс-начальник Луцького міського відділу Національної поліції України Ігор Муковоз переконаний, що процедура переатестації була погано продумана.

Про це він сказав в ефірі Протилежного Погляду 16 грудня.

"Сама атестація торкнулася мене особисто. По-перше, були погано прописані правила. Щодо луцького відділку, який я очолював: ця атестація – це знищення керівного складу. Атестацію не пройшло 11 чи 12 чоловік, з яких 5 чоловік – керівництво. Повірте, бали вони набрали високі, і були достойні, щоби залишитися. Є риторичне питання: а хто буди судді? Луцьк – маленьке містечко, і ми всі один одного знаємо. У мене питання: чому керівний склад оцінювали два офіційні помічники одного з народних депутатів. У нас їх є 6 на Волині. Яким чином і хто обирався? Чи стало безпечніше на вулицях міста? Ні. Якщо в минулому році було 70 грабежів, з них розкрили 60 %. Цього року їх 123, а розкрито менше ніж 20 %", – зазначив він.

Натомість начальник Управління патрульної поліції у Луцьку Олександр Вовченко запевнив, що переатестація не могла пройти досконало.

"Похибка була, і вона завжди буде. Усі знають, що переатестацію пройшли не зовсім відверті люди, люди, які не мають права носити звання офіцера. Адже офіцер – це стан душі, а не те, що на плечах. І коли плачуть, мовляв, пройшла атестація, і нас, фахівців, позвільняли. Ну, вибачте, коли ці професіонали після 10 років служби набирають на тестуванні менше балів, аніж ті, хто прийшов зараз, – з'являється питання. Пройде час, і вони відсіються", –зазначив він.

Нагадаємо, результат атестування начальника Луцького міського відділу поліції Ігоря Муковоза виявився негативним "службова невідповідність". Із таким рішення він не погодився, тож вирішив подати подати апеляційну скаргу на рішення атестаційної комісії. Згодом його поновили на посаді. А вже 30 червня Ігор Муковоз пішов на пенсію.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.12.2016 10:00
Переглядів1144
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:31
17.12.2016
Свідомий
Погано продумана - то точно, а особливо в тій частині, коли такі як він могли поновлюватись через суд
15:21
17.12.2016
Гандзя
Що старі, що нові - те саме. Одиниці нормальних поліцейських, решта - ***
10:37
17.12.2016
незалежна
Та кому ти казки розказуєш.... працювали 10років , а не пройшли атестацію, а за які гроші і зв"язки вони попали в міліцію? а тестування в міліції існує давно, майже 20 років.Коли був час диспансеризаціїї і прийому на службу, І ви навіть не можете уявити скільки " рішал" приходило і готові були заплатити , щоб ці "хороші" спеціалісти пройшли атестацію. І зверху був величезний тиск на працівників психологічного центру МВС, що деякі колеги звільнились.....
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг