Агентство з Луцька взяло участь у програмі від Google (фото)

Світовий гігант Google продовжує ставити нові виклики українському бізнесу. Цього року цей виклик прийняла і агенція "ARTEFACT.St" з Луцька.

З-поміж численної кількості агентств інтернет-маркетингу Google обрав 25, серед яких і "ARTEFACT.St". До речі, поки що єдина на Західній Україні, сертифікована Яндекс.Директ та Google AdWords.

"Приємно розуміти, що нашою роботою цікавляться та хочуть тобі допомогти покращити бізнес. Це мотивує виходити на новий професійний рівень", – каже директор агентства інтернет-маркетингу ARTEFACT.ST Андрій Сірук.

Програма МВА від Google "Rising Stars" допомагає правильно розвивати агентський бізнес в Україні. Спочатку вона працювала у Польщі, цього року прийшла і в Україну.

Півроку українців, серед яких і лучани, навчали, як розвивати свій онлайн-бізнес. Топові тренери Ваче Давтян, Жанн Смотрич, Елена Прендзевская, Вадим Горенко ділилися своїми знаннями та досвідом.

Зі слів директора ARTEFACT.St Андрія Сірука, навчання було не легким, і після 2 місяців теорії настало 4 місяці практики. Щотижня лучани звітували про стан речей в агенції перед теренерами.

"Над ARTEFACT.St взяв "шефство" тренер Вадим Горенко, який своїми "копняками під зад" не давав нам розслаблятися. Щотижня ми спілкувалися та отримували догани і вказівки. Важко було розкривати усі свої секрети чужій людині. Але знаєте, завдяки цьому наші справи пішли вгору, ми стали на голову вище", – ділиться враженнями Андрій Сірук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.12.2016 10:38
Переглядів1011
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:58
17.12.2016
Лучанин
Сірук напевно в минулому столітті живе говорячи, що ARTEFACT.ST єдине на Західній Україні сертифіковане агенство Яндекс.Директ та Google AdWords. Це дуже смішно) ARTEFACT.ST в Луцьку давно не єдине сертифіковане агенство. Порадив би Сірку раз у рік заходити на сайт google partners
10:09
19.12.2016
Лучанину
0
0
Ось в тому і проблема сучасного суспільства - в необізнаності! Як IT-спеціаліст тобі скажу, таки єдине агентство, яке має ці дві сертифікації, інші мають переважно Google.
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг