НАЗК перевірить мільйони головного казначея Волині

Головний казначей Волині Михайло Леміщак, попри невисоку зарплату, зумів заощадити мільйони.

Свої заощадження головний казначей Волині Михайло-Мирослав Леміщак зберігає у 15-ти банківських установах, в тому числі і в російському Сбербанку. Крім заощаджень, в е-декларації чиновника зазначені подарунки, земельні ділянки, квартира, будинок та автівки, – повідомляє портал Четверта влада.

Працюючи начальником головного управління Державної казначейської служби у Волинській області, Михайло-Мирослав Леміщак зумів заощадити на рахунках у банках понад мільйон гривень та понад 200 тисяч доларів. Із цих вкладень пан Леміщак минулого року отримав понад півмільйона процентів.

Готівкові кошти пана Михайла складають 18 500 американських доларів та 125 тисяч гривень. А сукупний дохід чиновника за минулий рік сягнув більше 118 тисяч. Сюди увійшла заробітна плата – 92 802 грн, пенсія – 25 458 грн, матеріальна допомога – 300 грн.

Також минулого року пан Леміщак отримав подарунків у негрошовій формі на понад 150 тисяч гривень – від дружини, дітей та родичів.

Дружина фінансиста Олена Леміщак зберігає на банківських рахунках більше 400 тисяч гривень та понад 20 тисяч доларів. Готівкові кошти пані Леміщак становлять 12 700 доларів.

Фото зі сторінки Олени Леміщак в соцмережі Однокласники

Серед інших заощаджень родини чиновника – квартира у Луцьку площею 106 квадратних метрів, будинок у Струмівці поблизу Луцька 316 квадратних метрів, земельні ділянки площею 1150 кв. метрів, 210 кв. метрів та 600 кв. метрів. А також гараж площею 22,89 кв. метрів та два авто – Mazda 2005 року випуску та Mercedes Benz 2008 року випуску.

Ще пан Леміщак отримав службову квартиру у Луцьку площею 69,3 квадратних метрів.

Такі чималі статки слуги народу привернули увагу волинської громадськості, і активісти попросили пана Леміщака пояснити їх походження. Пан Леміщак на прохання активістів власноруч написав заяву до НАЗК, аби первірили походження задекларованого.

В управлінні казначейської служби секретар повідомила, що пан Леміщак від 16 грудня офіційно перебуває на лікарняному.

Син головного казначея Волині Дмитро Леміщак працює старшим слідчим слідчого відділу прокуратури Волинської області.У липні цього року він писав анкету доброчесності прокурора, у якій вказав, що рівень життя відповідає рівню доходів його та його родини.

Водночас у декларації Дмитро Леміщак вказує численні рахунки у банках, нерухомість та недешеве авто вартістю 778 320 гривень. Порівняно із цими статками заробітна плата пана Дмитра за минулий рік виглядає зовсім бідно – 85 670 гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.12.2016 18:47
Переглядів782
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг