У Луцькій міськраді діяльність КП "АвтоПаркСервіс" назвали збитковою

"АвтоПаркСервіс" змушений був згорнути свою діяльність через брак коштів на закупівлю паркувальних апаратів та відсутність системи штрафів для водіїв за несплату послуг паркування.

Подальший розвиток підприємства вбачають в розвитку системи паркування у Луцьку. Про це йшлося на засіданні виконкому 20 січня.

Директор КП "АвтоПаркСервіс" Олександр Мартинюк розповів, що в 2008 році підприємству був наданий дозвіл на облаштування платних парковок в місті.

З 2009 по 2012 рік парковки "АвтоПаркСервіс" були розміщені на вулицях Кафедральна, Глушець, Замкова, Конякіна, Єршова.

Втім, вже в 2012 році комунальне підприємство змушене було згорнути свою діяльність через ряд причин. Зокрема через відсутність необхідної кількості обігових коштів для купівлі паркувальних апаратів, неможливість отримати необхідну суму коштів з бюджету міста, відсутність системи штрафів для водіїв, які неправильно паркуються або не платять за парковку свого авто на майданчику.

Нині КП "АвтоПаркСервіс" надає послугу з бронювання місць для стоянки автотранспорту на вулицях Єршова, Індустріальна, Карбишева.

Доходи комунального підприємства за 9 місяців 2015 року склали близько 484 тисячі гривень. Директор КП зазначив, що за 9 місяців 2015 року кошти з місцевого бюджету підприємству не надавались.

Деякі з членів виконкому висловили думку, що підприємство є збитковим. Зокрема таку думку висловив член виконкому, начальник Луцького відділу поліції Ігор Муковоз.

Заступник міського голови Сергій Григоренко зазначив, що варто підприємству заробляти додаткові кошти за допомогою евакуатора, який буде забирати авто припарковані в невизначених для того місцях.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.01.2016 10:03
Переглядів504
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг