КП "Луцькводоканал" за гроші НЕФКО модернізує водовідвідну систему

За кошти від ліцензованої діяльності, та кредиту від північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО проведуть модернізацію системи водовідведення та ряд інших заходів для покращення водопостачання на КП "Луцькводоканал".

Завдяки отриманим інвестиціям на комунальному підприємстві проведуть ряд заходів для підвищення ефективності виробництва і якості надання послуг. Про це йшлося 20 січня на засіданні виконкому.

Директор КП "Луцькводоканал" Іван Корчук розповів, що джерела фінансування інвестиційної програми – кошти, отримані від провадження ліцензованої діяльності, за рахунок яких здійснюється фінансування заходів інвестиційної програми та кошти, отримані за рахунок кредиту від Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) в сумі 11,4 мільйона гривень.

За інвестиційні кошти планують зробити технічне переоснащення насосної станції №2 Дубнівського водозабору КП "Луцькводоканал", технічне переоснащення артезіанських свердловин, модернізацію насосного обладнання на насосній станції, що на вулиці Ковельській. Також планують реконструювати водогін від Дубнівської до Єршова, мережу водогону по вулиці Ковпака, схему промивки фільтрів на станції на Дубнівській. На "Луцьководаканалі" хочуть встановити прилади загальнобудинкового обліку води, впровадити автоматизовану систему контролю і обліку електроенергії на об'єктах водопостачання, модернізувати систему знезараження води на Омелянівській.

Також у напрямку модернізації системи водовідведення планують провести переоснащення насосного обладнання на КНС №5, КНС №2, КНС №4 й модернізацію насосного обладнання на КНС№4, КНС№2, КНС№7 й КНС№14.

Як зауважив перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев, корпорація НЕФКО буде дуже скурпульозно стежити за використанням кредитних коштів КП "Луцькводоканал".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.01.2016 11:07
Переглядів584
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:30
20.01.2016
Жукова Людмила
Чи не станеться так, що кредит повертати нічим буде і НЕФКО забере з патрохами КП "Луцькводоканал". Для чого кредит, з дебіторів стягнути заборгованість, 30% споживачів за три роки оплатять за спожиту воду .
останні новини
26-05-2018 25-05-2018 24-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг