Протестанти Луцька відсвяткували Різдво (фото)

Протестанти Луцька святкували Різдво з усім світом. 25 грудня на Театральному майдані відбулось святкова музична акція за участю духового оркестру та об`єднаного міжцерковного хору.

Різдвяні пісні у виконанні 400 хористів подарували усім присутнім атмосферу справжнього свята. Зі словами привітання звернулися голова Волинського об`єднання церков Євангельських християн баптистів Ярослав Троць та голова Волинського об`єднання церков Християн Віри Євангельської П`ятидесятників Михайло Близнюк.

Також до слова був запрошений заступник міського голови Сергій Григоренко. Чиновник дякував протестантським громадам за єдність та соціальну роботу в області і попросив молитовної підтримки. "Я розумію, що влада, яку ми маємо, від Бога і вона дана до певного часу", – сказав Сергій Анатолійович.

За участю капеланів з трьох баптистських церков, що несуть служіння на Сході в зоні АТО та пасторів луцьких церков відбулась молитва за мир в Україні. Після цього усі присутні виконали духовний гімн "Боже Великий Єдиний нам Україну храни".

Подія відбувалась в рамках відзначення у 2017 році 500-річчя Реформації. Павло Миронюк голова Волинського обласного міжконфесійного оргкомітету виголосив п`ять фундаментальних істин на яких будується рух Реформації.

"Ми досягнемо мети, якщо кожен християнин буде спроможний пояснити суть реформації будь кому зі своїх ближніх. Реформація будувалась на п'яти простих, але важливих для християнина істинах", – сказав Павло Миронюк.

Після святкової акції на площі християни мали можливість відвідати та привітати з Різдвом пацієнтів та персонал в обласній лікарні, онко-, туб-, і нарко-диспансерах, а також відвідувачів в торгових центрах міста.

Акцію "Різдво з усім світом" провели християни Ковеля, Нововолинська, Володимир-Волинського, Турійська, Колок, Маневич, Рожищ де люди об`єдналися в співі та молитві за Україну.

Подібні заходи відбулися у всіх обласних центрах України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.12.2016 10:25
Переглядів686
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг