В центрі Луцька відкриють громадську вбиральню

З підприємцем, який тривалий час орендував приміщення громадської вбиральні на території Театрального майдану, договір оренди продовжувати не будуть.

Депутат Луцькради Ігор Поліщук запропонував заборонити відділу управління майном міської комунальної власності продовжувати договір оренди на приміщення вбиральні, що в центрі міста, у зв'язку з невиконанням орендарем Патлашинським умов договору. Про це він сказав 28 грудня під час сесії міськради.

З його слів, громадська вбиральня на Театральному майдані, 8, у центральному районі міста, не функціонує вже багато років, що негативно впливає на імідж міста та його туристичну привабливість, створює незручності для лучан та гостей міста.

Вказане приміщення громадської вбиральні перебуває в оренді з 2009 року, однак й до сьогодні там відсутній ремонт та не забезпечена робота за призначенням.

Відділом управління майном міської комунальної власності 20 січня 2016 року з ФОП Патлашинським Р.Я. укладено договір оренди з терміном до 31 січня 2017 року.

"Патлашинський як орендар заходив явно не з метою відремонтувати вбиральню. У нього була амбіція будувати там якийсь проект. Тому я вважаю, там можна було б зробити вбиральню за цей час, а вже потім робити підготовку проекту для будівництва торгово-офісного центру", – сказав депутат Павло Данильчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.12.2016 15:36
Переглядів608
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг