Лучан запрошують на стажування до органів місцевого самоврядування

Всеукраїнська громадська організація "Молодіжна Альтернатива" оголошує про початок відбору української молоді, зокрема й лучан, до участі в програмі стажування в органах місцевого самоврядування.

Стажування проводитиметься в обласному центрі Волині та 14 інших містах України з 1 лютого по 30 червня 2016 року. Партнер проекту в Луцьку – Волинський прес-клуб.

Участь у конкурсі можуть взяти студенти 3-5 курсів і аспіранти вищих навчальних закладів, які бажають більше дізнатися про діяльність органів влади.

Окрім досвіду стажування в певних відділах і управліннях, інтерни матимуть можливість відвідати безоплатні тренінги, взяти участь у зустрічах з відомими людьми (політиками, журналістами, громадськими активістами), обмінятися досвідом і думками для реалізації молодіжних ініціатив з суспільно-активними однолітками, написати й опублікувати свої аналітичні матеріали.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити анкету й надіслати її на електронну адресу bogdana.pr@gmail.com до 22 січня 2016 року.

Мета програми, за словами організаторів, – надати молодим людям можливість долучитися до державотворення, взяти безпосередню участь у процесах прийняття державних рішень, набути досвіду роботи в органах влади.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.01.2016 16:55
Переглядів902
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг