У Луцьку планують підняти вартість проїзду у маршрутках

У 2017 році у Луцьку таки планують підняти вартість проїзду у громадському транспорті, зокрема у маршрутках.

Про це розповів перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев у програмі "Відкрите місто".

"Три гривні – це вже не той тариф, який дає можливість нормально працювати громадському транспорту в місті Луцьку", – зазначив Тарас Яковлев.

На скільки саме зросте тариф – питання на сьогодні ще відкрите. Нагадаємо: перевізники вимагають встановити тариф 5 гривень за поїздку.

"Я думаю, там є частина витрат, які ми можемо переглянути, і будемо з цього приводу з ними (перевізниками, – К.) ще дискутувати. Там є певні дискусійні речі, які достатньо серйозно вливають на формування тарифів. Навряд чи цей тариф буде 5 гривень. Може, теоретично, цей тариф зрости до 4 гривень, – розповів заступник міського голови. – Я не буду це стверджувати на 100%, тому що на сьогодні розрахунки тарифу вартості проїзду були надані офіційно перевізниками в Луцьку міську раду, зараз фахівці міської ради здійснюють моніторинг і перевірку правильності формування розрахунків, по результату яких ми будемо приймати рішення".

Отже, у наступному році доведеться збільшити тариф.

"Для того, щоб послуга надавалась якісно, або безпечно, за це треба платити", – додав Яковлев.

Але, зі слів Тараса Яковлева, навіть підняття цього тарифу не буде говорити про розвиток галузі. Це буде лише покривання поточних витрат, це буде просто давати можливість нормально виконувати договори на перевезення. Це не дасть можливості придбати нові автобуси, якимось чином модернізувати їх і т.д.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.01.2017 17:12
Переглядів2372
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:44
02.01.2017
Гандзя
Ціну піднімуть, а якість - не факт
10:14
03.01.2017
Гаврик
0
0
Факт що не піднімуть
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг