Між луцькою гімназією та ізраїльською школою діятиме програма обміну учнями (фото)

Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького активно співпрацюватиме з середньою школою міста Ібілін (Держава Ізраїль).

Гості з Ізраїлю зустрілися з міським головою Миколою Романюком, його заступником Андрієм Кицею, начальником управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Вірою Курковою, – повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Микола Романюк наголосив, що співпраця між двома навчальними закладами принесе лише користь. Педагогічний колектив гімназії № 4 імені Модеста Левицького має багато напрацювань, якими готовий поділитися. Також, на думку міського голови, у ізраїльських колег нам є теж чому повчитися. У співпраці з закордонними партнерами основний акцент робиться на обмін молоддю, аби діти мали можливість вивчати нові традиції та кращі практики, здобувати знання.

Директор гімназії № 4 імені Модеста Левицького Олександр Мишковець розповів, що сьогодні на засіданні педагогічної ради підписано договір про співпрацю між двома навчальними закладами. Документ розрахований на п'ять років. За його словами, нині вони обговорюють основні напрямки, за якими працюватимуть.

Директор середньої школи міста Ібілін Хай Сохіль зазначив, що йому приємно знову бути у Луцьку, адже перший раз він тут побував під час фестивалю "Поліське літо з фольклором". З його слів, співпраця буде цікава для обох сторін. Їхню школу відвідує 400 учнів. Хай Сохіль зазначив, що гімназії № 4 імені Модеста Левицького прогресивно працює у багатьох напрямках. Зокрема, його зацікавила проектна діяльність. Він зазначив, що готовий прийняти наших педагогів та учнів для обміну досвідом.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
03.01.2017 18:47
Переглядів393
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг