Пам'ятник Бандері в Луцьку: що думають лучани

Скандал навколо встановлення пам'ятника Степану Бандері в Луцьку набирає обертів. І хоч грошей на добудову постаменту біля РАЦСу міськрада не дала, однак в соцмережах усі охоче приєднуються до дискусій.

"Конкурент" вирішив запитати в лучан, чи знають вони про таку ідею і що думають з цього приводу.

Марина:

"Про встановлення пам'ятника Бандері не чула. Я до цього нейтрально ставлюся. Думаю, що в Луцьку пам'ятник Бандері в Луцьку не потрібен".

Євген:

"Якщо прийняли таке рішення – то хай ставлять. Хай буде. Чи хай ставлять біля прокуратури, хай Штефко там сидить на лавочці і дивиться, як прокуратура працює - теж гарний вихід. Вони ж там нічого не роблять. А біля РАЦСу нехай поставлять Героям Небесної Сотні, наприклад. Якщо рішення ще не ухвалене – то можна думати, де ставити".

Віктор:

"Підтримую ідею. Може, біля РАЦСу – місце неправильне, але хай би був".

Світлана:

"Про встановлення чула. Але, якщо чесно, хай би був не біля РАЦСу. Ми не проти, але тільки не там. А біля прокуратури можна, там ж вулиця Степана Бандери".

Ольга:

"Не знала про це. Думаю, що місце біля РАЦСу неправильне. Можливо, сам пам'ятник потрібен, вважаю це нормальним рішенням, але над тим, де його можна розмістити, треба ще думати".

Ігор:

"Знаю про це. Звичайно, потрібно. Хай буде. Біля прокуратури хіба що, аби боялися, щоб знали, що Бандера близько. Ще б прапора йому в руки. Але біля РАЦСу всі будуть бачити, з маршруток буде видно. Туристи приїдуть, то побачать. Ще б там машину з пушкою поставити, щоб всі боялися. Біля РАЦСУ найоптимальніший варіант".

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ХТО ПСЕВДО -, А ХТО ПАТРІОТ. БАТАЛІЇ НАВКОЛО ПАМ'ЯТНИКА БАНДЕРІ У ЛУЦЬКУ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.01.2017 10:00
Переглядів1842
Коментарів7
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:27
14.01.2017
Вадим
Який в задній проход пам'ятник, кому, ви всі на 100% знаєте ким він був насправді?, я ні, і взагалі мене ця кончана нація украйонців с... ка харить, мля всі тіпа такі правильні і целкі патріотки... а як приходить діло то друг друга порвете за гривню... кончана країна і кончана нація
16:59
14.01.2017
луцьк
в брище...там нормально дивитись буде
16:05
14.01.2017
Інна
Який памятник Бандері? Він не герой.І не час памятники ставити.Люди ви що забули що йде війна? Якщо хтось дуже хоче то нехай ставить за свої гроші.Чи комусь дуже хочеться заробити на цьому.Можливо й вже й проплачено?
15:05
14.01.2017
Лучанин
Ініціатором встановлення пам'ятника біля РАЦСу був міський голова Шиба.
13:39
14.01.2017
українка
Біля РАЦСу і справді не місце для пам’ятника Бандері...
11:21
14.01.2017
Лучанка
Ну от лише один з шести висловився за місце біля РАЦСу. Я теж за те, щоб поставити цей пам' ятник біля прокуратури (але не за державні кошти). А вірити, що пам'ятник буде наглядати за діями прокуратури - фетишизм :)
10:20
14.01.2017
амбарнийсаша
Я ще чотири роки назад казав біля пракуротури в кущиках бюстік..вєрной дорогой таваріщі..і не мішайте строїти па новому жизнь..пракуратура за..ви сидіть тихо..застройщик я вже пока..займаюсь дєлом..куда ви без нас..ждіть скажу дальше що казати одним одному на щєпатєльні тєми..лінію партії спустять через змі..не думай-йди в європу ту яку вас соцвчителі набудували в мозгу..
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг