На модернізацію очисних споруд КП "Луцьководоканал" потрібно майже мільярд гривень, – ЗМІ

Модернізація очисних каналізаційних споруд під Луцьком за нинішнім курсом долара коштуватиме майже 1 мільярд гривень.

Депутати міської ради відвідали чотири об'єкти КП "Луцькводоканал", термін експлуатації яких, за словами спеціаліста підприємства, вичерпаний. Про це пише видання Вголос.

Депутати побували на міських очисних споруда села Липняни, каналізаційній насосній станції №2, Малоомелянівському водозаборі та виробничій базі підприємства.

За словами головного інженера комунального підприємства "Луцькводоканал" Сергія Строка, очисні споруди в Липлянах збудовані в 1968 році. Термін експлуатації був передбачений на 30 років, проте, минуло вже понад сорок років, тому станом на сьогоднішній день цей термін вичерпався.

Спеціаліст розповів, що очисні споруди нині працюють справно, але в подальшому потребують модернізації, яка коштуватиме 1 мільярд гривень. На сьогоднішній день така сума для КП є непідйомною.

Особливу увагу депутати звернули на повітродувки, які насичують киснем воду для бактерій, а вони, своєю чергою, її очищують. Ці механізми потребують 400 тисяч кіловат електроенергії в місяць. Щоб здешевити процес, можна закупити нові прилади, які будуть економити 320 гривень на годину. Їх придбання окупиться за півтора року.

Автор: Вголос

Автор: Вголос

Автор: Вголос

Автор: Вголос

Автор: Вголос

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.01.2016 13:49
Переглядів490
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг