Луцький депутат завітав з гостинцями до школярів (фото)

Петро Нестерук укотре зустрівся з представниками малозабезпечених та багатодітних родин, аби вручити їм гостинці та сертифікат на безкоштовне харчування дітей у школі №17.

У школі №17 міста Луцька новорічно-різдвяні свята підсумували затишною, майже родинною імпрезою, – пише Олена Лівіцька для видання "Волинь24".19-го січня, у день Водохреща, в актовій залі навчального закладу провели зустріч з представниками малозабезпечених родин та сімей, що потребують особливої підтримки.

Привітати присутніх прийшли заступник Луцького міського голови Андрій Киця та депутат Луцької міської ради Петро Нестерук, керівник луцького центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ліна Галан.

У навчальному закладі навчається понад 500 школярів. Саме за сприяння депутата Петра Нестерука і цей округ, і ця школа зокрема, постійно відчувають турботу та мають значну матеріальну підтримку.

"Власне, то вже друга подібна зустріч із малозабезпеченими сім'ями нашого мікрорайону. Попереднього разу в такому колі ми збиралися з нагоди Великодня. А цього – таким чином підсумували новорічно-різдвяні свята. Вони вже закінчуються, але кожному хочеться ще хоч на мить втримати святковий настрій.

Тож саме на Водохреще ми вирішили подарувати гарний настрій людям, особливим родинам, та вручити їм певні гостинці. А, крім того, школа отримає ще й сертифікат на безкоштовне харчування для 15-ти учнів", – розповів луцький обранець.

15 школярів харчуватимуться коштом луцького обранця

"Якщо людина, котра заробила певні статки, надає свої кошти на такі потреби -– чудовий приклад іншим. Це гарно, що у школи є такий меценат", – зазначив Андрій Киця.

"Це постійна турбота та підтримка. Чи то йдеться про утеплення школи, чи то про купівлю нового комп'ютерного класу для школярів... Звичайно, за це ми вдячні усьому депутатському корпусу Луцької міської ради. Але наш депутат тут грає першу скрипку.

Сьогодні ми знову отримали від нього сертифікат від благодійного фонду Петра Нестерука "Дізар", який дасть можливість харчувати безкоштовно 15 діток, яких ми вже не перший рік так харчуємо. У нас дуже багато родин, які малозабезпечені, а за сьогоднішніх цін необхідність у такій підтримці неабияка", – наголосив директор школи №17 Олег Мах.

Розчулена такою турботою мешканка мікрорайону Ольга Сколінчук розповіла: "Так склалося, що я матір-одиначка. Я сама виховую сина Владислава, він навчається у 4-му класі. Чесно кажучи, дуже складно нам, тому що коштів постійно не вистачає. Відтак щиро вдячна за уважність до нашої долі. Безкоштовне харчування у школі буде нам із сином неабиякою підтримкою".

Ольга Сколінчук виховує сина сама і вдячна за матеріальну підтримку


Школярі влаштували справжнє дійство прощання із новорічно-різдвяними святами. Потішили всіх колядками, щирим гумором, піснями та віншуваннями. І отримали солодкі гостинці.

Учні влаштували чудовий концертВручивши мешканцям мікрорайону продуктові набори, депутат Петро Нестерук зазначив: "А тепер готуємося, друзі, до весни, до толоки!"

Представники малозабезпечених родин отримали продуктові набори

А згодом разом із Андрієм Кицею та Олегом Махом оглянули новий комп'ютерний клас. Цього дня школа №17 отримала ще один вагомий подарунок – старі "ветерани-комп'ютери" тут замінили новими та сучасними.

Старі шкільні комп'ютери уже своє відслужили

Тепер навчальний заклад має нову техніку

Петро Нестерук, Олег Мах, Андрій Киця


Нагадаємо: під кінець грудня місто отримало три мільйони гривень з Державного бюджету на закупівлю оргтехніки для навчальних закладів. У 17-й школі переконані: сучасна техніка дасть змогу школярам удосконалити свої знання, мати нові здобутки.

Олег Мах повідомив також, що недавно отримали звістку із Румунії про те, що проект, написаний вчителями цієї школи, переміг у міжнародному гранті. Навчальний заклад отримає дві тисячі євро на облаштування дендропарку. Цікаво, що проект 17-ї школи був єдиним від України і конкурував із проектами кількох країн.

А тому незабаром навчальна установа матиме черговий привід для гарного свята.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.01.2017 18:31
Переглядів1200
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:57
20.01.2017
Шалапін
Молодець Нестерук! Гарному ділу гарне слово!
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг