У луцькому ЦНАПі розказали, на що потратять 500 тисяч

Депутатів Луцької міської ради ознайомили з діяльністю департаменту "ЦНАП у Луцьку".

Обранцям громади провели екскурсію по всіх відділах ЦНАПу й ознайомили з особливостями діяльності.

22 січня відбувся День депутата на тему: "Ознайомлення із діяльністю департаменту "ЦНАП у Луцьку". Директор департаменту "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку" Лариса Карп'як розповіла, що головними для них є клієнти, тому вони стараються брати на роботу професіоналів, які зможуть якісно надати необхідні послуги.

Також Лариса Карп'як показала народним обранцям дозвільний центр, адміністративний відділ, відділ звернень громадян, та кабінет групи оперативного реагування "15-80". Депутати спілкувалися з працівниками ЦНАПу, а також задавали Ларисі Карп'як різні питання на кшталт, як її підлеглі ведуть себе в тих чи інших випадках, чи потрібна допомога від них ,як депутатів та інше.

Керівник департаменту розповіла депутатам, що в бюджеті закладено 500 тисяч гривень на добудову ЦНАПу, а тому існує питання щодо знесення книжкового пасажу перед ЦНАПом.

Депутати подякували за проведену екскурсію і за те, що Лариса Кап'як ознайомила їх з особливостями роботи департаменту.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.01.2016 18:29
Переглядів362
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг