Луцький готель "Україна" зобов'яжуть викупити частку міської ради

Луцька міська рада вимагатиме в ПрАТ "Готель Україна" викупити акцій на суму майже 4,2 млн грн, які їй належать.

Більшість депутатів на сесії 25 січня проголосували за рішення "Про відмову в реалізації переважного права на придбання розміщуваних акцій ПрАТ "Готель Україна"".

Нагадаємо, що приватне акціонерне товариство "Готель Україна" вирішило збільшити свій статутний капітал на 60 мільйонів гривень шляхом приватного розміщення простих іменних акцій.

Луцькій міській раді, у власності якої майже 7 % акцій товариства, запропонували придбати додаткові акції, щоб зберегти пропорції своєї частки.

На думку начальника відділу управління майном комунальної власності Алли Грабко, вносити таку суму недоцільно, враховуючи відсутність у міському бюджетів коштів на передбачені цілі.

"Прикро, що майно громади нівелюють і забирають за безцінь. На цей час ми не можемо впливати на цей процес. Дуже шкода, що попередні каденції зробили все, щоб міська рада сьогодні втратила вплив. Розуміємо, що нас просто дурять, але з юридичної точки зору ми нічого не можемо зробити", – зазначив депутат Сергій Була.

Обранець громади Микита Рабан своєю чергою запропонував доповнити рішення пунктом, яким зобов'язати Луцьку міську раду вимагати в ПрАТ "Готель Україна" викупити частку акцій, яка належить міській раді.

У підсумку депутати рішення підтримали.

Довідково:

ПрАТ "Готель Україна" зареєстроване за адресою: Луцьк, вулиця Словацького, будинок 2.

На сьгодні розмір внеску до статутного фонду складає 1 мільйон 92 тисячі гривень.

Кінцевим бенефіціаром та власником істотної участі вказано Румянцева Володимира Івановича.

Своєю чергою, кінцевим бенефіціаром та власником істотної участі одного з інвесторів готелю – підприємства "Волиньінвестбуд" є Алфьоров Максим Вячеславович, син відомого волинського бізнесмена Вячеслава Алфьорова.

Станом на 3 квартал 2016 року 86 % акцій готелю володіє ТзОВ "АЛФ КАПІТАЛ", засновниками якого є Алфьоров Максим Вячеславович та Румянцев Володимир Іванович.

Володимир Іванович.

У Єдиному державному реєстрі декларацій відсутня декларація міського голови Ковеля Олега Кіндера за 2015 рік

Про це йдеться у відповіді Національного агентства з питань запобігання корупції на журналістський запит Інформаційного агентства Волинські Новини.

31 жовтня завершився перший етап заповнення електронних декларацій для чиновників. Нині в базі реєстру - понад 118 тисяч документів. Відповідно до процедури, всі були зобов'язані здати декларації до кінця доби 30 жовтня.

Проте, за станом на 8 грудня, Ковельський міський голова так і не подав декларацію. Зауважимо, що відповідно до чинного законодавства, якщо чиновник не подав декларацію, то Національне агентство з питань запобігання корупції письмово його сповіщає про це. Своєю чергою, протягом 10 днів з дня отримання повідомлення чиновник зобов'язаний подати декларацію.

Журналісти видання протягом двох днів безуспішно намагалися зв'язатися з Олегом Кіндером, проте коментарів щодо декларації чиновника отримати так і не вдалося. Разом з тим, виданню
Конкурент мер Ковеля розповів, що декларацію подав.

Аби з'ясувати цей факт ІА Волинські Новини звернулися з інформаційним запитом до НАЗК. Натомість там виданню повідомили про те, що Ковельський міський голова електронної декларації за 2015 рік не подавав.

"У Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування щорічна декларація за 2015 рік Кіндера Олега Олексійовича, Ковельського міського голови, відсутня", - йдеться у відповіді НАЗК.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.01.2017 14:27
Переглядів830
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
00:26
26.01.2017
Інвестор
Хто ще є міноритарієм цього підприємства?
останні новини
23-03-2018 22-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг