У Луцьку збиратимуть гроші на медобладнання для дітей з вадами зору

З 2006 року Всеукраїнським благодійним фондом "Серце до серця" в усіх регіонах України реалізовується щорічна благодійна акція зі збору коштів для лікування дітей з різними вадами.

На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України, – повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця" веде громадську діяльність задля розвитку волонтерського руху в Україні. Тож організація збору коштів в рамках акції, є тільки одним з методів реалізації поставленої мети.

Волинь щорічно бере активну участь у проведенні зазначеної акції. Лише за результатами минулого року завдяки Всеукраїнській благодійній акції "Серце до серця", яка тривала з 4 до 24 квітня 2016 року, на території області було зібрано 144 875, 04 грн, на які закуплено медичне обладнання: перфузор компакт (шприцевий інфузійний насос), пульсоксиметр/монітор GIB з акумулятором і зарядним пристроєм, монітор пацієнта ЮМ-300- 15, шприци перфузори 50 мл з голкою для забору медикаментів.

Загалом протягом 2007-2016 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядування, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації та бізнес-структур було зібрано 1 758 873,89 грн. На ці кошти було придбано та передано у безкоштовне користування Волинському обласному дитячому територіальному медичному об'єднанню нове медичне обладнання.

Цьогоріч Фонд "Серце до серця" організовує ХIІ Всеукраїнську благодійну акцію, яка триватиме з 9 березня до 9 квітня 2017 року. Збір коштів проводитиметься для придбання медичного обладнання в обласні лікарні України для дітей із вадами зору.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
03.02.2017 08:54
Переглядів459
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-03-2018 21-03-2018 20-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг