ДКП "Луцьктепло" оголосило тендер "Реконструкція 12 котелень"

Державне комунальне підприємство "Луцьктепло" оголосило тендер "Реконструкція 12 котелень", що проходить в рамках реалізації Проекту модернізації системи теплопостачання у м.Луцьк.

Про це повідомляється на сайті підприємства.

Нагадаємо: ДКП "Луцьктепло" отримало кредит від Європейського банку реконструкції і розвитку з метою фінансування Проекту реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьку.

ДКП "Луцьктепло" запрошує до надання запечатаних тендерних пропозицій від потенційних підрядників щодо наступного контракту, який буде фінансуватися за рахунок коштів кредиту.

Тендер "Реконструкція 12 котелень" передбачає проектування, поставку, встановлення, перевірку, тестування, пуско-налагоджувальні роботи і введення в експлуатацію котелень, а також всі необхідні будівельні роботи і проведення навчання персоналу котельні.

Загальнобудівельні роботи за договором, включають:

1. Будівництво фундаментів для обладнання, яке буде встановлюватись.

2. Адаптація існуючих будівель котелень для нових котелень за потреби (тобто встановлення вікон, переміщення місця входу, теплоізоляція і т.д.).

3. Внутрішня / зовнішня штукатурка, фарбування, заміна вікон, і / або інші роботи, орієнтовані на привабливий зовнішній вигляд будівель, де буде розміщено котел (за потреби).

4. Інші загально будівельні роботи.

Учасник тендеру повинен відповідати критеріям, які зазначені в тендерній документації.

Виконання Контракту передбачене до дати не пізніше, ніж до 15 жовтня 2017 року.

Проведення тендерних закупівель, які фінансуватимуть за рахунок кредитних коштів Банку, відкрите для компаній з усіх країн. Кредитні кошти Банку не використовуватимуться для здійснення платежів фізичним або юридичним особам, або для оплати імпорту товарів, якщо такі платежі або імпорт заборонені за рішенням

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
03.02.2017 16:13
Переглядів978
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг