Передбачене фінансування Волинської обласної лікарні на 2016 рік – недостатнє, – Іван Сидор

Головний лікар Волинської обласної клінічної лікарні Іван Сидор вважає, що в проекті бюджету 2016 закладено недостатньо коштів для повноцінного фінансування обласної лікарні.

Зі слів Івана Сидора, на пересадку нирок лікарні потрібно 3,2 мільйона гривень (у лікарні є 17 пацієнтів з пересадженою ниркою), натомість, у проекті бюджету передбачили 1,06 мільйона гривень. Про це він повідомив під час засідання постійної комісії облради з питань соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства та дитинства 25 січня за інформацією ІА Волинські Новини.

У розгляді проекту бюджету області на 2016 рік брали участь керівники обласних закладів управління охорони здоров'я ОДА.

Головний лікар обласної лікарні вважає, що під загрозою перебуває існування кардіохірургії – замість необхідних 3,8 мільйона передбачили 316 тисяч. Також недостатньою він назвав суму у 200 тисяч гривень на купівлю калоприймачів.

На фінансування програми "Волинькард" замість 3,3 мільйона передбачили у бюджеті 845 тисяч гривень. До того ж, у випадку підвищення заробітної плати доведеться спрямувати додатково 3,5 мільйона гривень на заробітну плату працівників медичного закладу.

У відповідь, голова комісії Олександр Зінчук зауважив, що питання калоприймачів та хіміопрепаратів для лікарні спробують вирішити. Так, 33% коштів, передбачених на хіміотерапію, пропонуватимуть перерозподілити на обласну клінічну лікарню, а питання калоприймачів вирішуватимуть через департамент соціального захисту.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.01.2016 17:24
Переглядів576
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг