Громадські організації Волині вимагають припинити торгувати з Росією та псевдореспубліками

Активісти громадських організацій Волині вимагають припинити будь-які торговельно-економічні відносили з Росією та псевдореспубліками ДНР та ЛНР, а також зупинити переслідування активістів торговельної блокади та унеможливити силовий сценарій з ними.

У зв'язку з цим у Луцьку проводять збір підписів, організатором якого є голова Спілки власників зброї Волині Ігор Алексєєв.

У коментарі діловому виданню Волині "Конкурент" він розповів, що підписи збиратимуть ще упродовж двох-трьох днів.

"Вимога абсолютно очевидна. Ситуацію ви ж як журналіст дуже добре знаєте та напевно побачили все вчора. Воно так співпало, що вийшла вимога і сталися всі ці події. Вимога виявилася на часі, тому що те, що відбувається в цій країні дуже нагадує мені 2013 рік. Ситуація неправильна та непроукраїнська, і так не повинно бути. Людей дурять: те, що подається в більшості центральних ЗМІ стосовно ситуації з тим самим вугіллям, м'яко кажучи, брехня. Я в себе на Фейсбуці писав, наприклад, що таке Роттердам+ за яке народ платить.

Я абсолютно усвідомлюю, що ні президент, ні прем'єр, ні спікер, прочитавши цю вимогу, не вмруть від страху, але мета такого документа – довести людям, що в цій ситуації мовчати не можна і треба будь-яким способом реалізовувати ті права, які поки що в людей є. Якби це банально не звучало, бо звучить заяложено ця п'ята стаття Конституції, але людям треба набагато частіше її читати, ніж вони це роблять. Там чітко написано, що основним джерелом влади є вони, а вони чомусь цим правом не користуються чомусь. Це така спроба підняти свідомість людей, розуміння того, що не можна стояти осторонь, бо вже скоро не буде біля чого стояти", – наголосив він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
07.02.2017 15:47
Переглядів809
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:26
07.02.2017
васильок
А я вимагаю, щоб громадські організації Волині припинили вимагати припинити торгувати з Росією та псевдореспубліками!
17:51
07.02.2017
Шалапін
Давно пора!! Накрали і крадуть досі стільки, що Україну можна було б на ноги поставити...
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг