Депутатів Луцькради вчили заповнювати е-декларації

Депутатів Луцькради, керівників управлінь та директорів комунальних підприємств міста вчили, як правильно заповнювати е-декларації.

Депутати Луцькради повинні до 1 квітня заповнити та оприлюднити свої електронні декларації на сайті національного агентства з питань запобігання корупції. Про це сказав заступник Луцького міського голови Юрій Вербич 7 лютого перед початком навчань, які проходили в залі засідань міської ради.

Зал був заповнений вщент "учнями"

Він додав, що покійний міський голова Микола Романюк та його заступники подали свої е-декларації раніше. Тепер черга дійшла і до керівників установ, комунальних підприємств та депутатів місцевих рад.

Депутат Микола Дендіберін прийшов навчитись заповнювати е-декларацію

Депутат від фракції "Батьківщина" Майя Шостак

Начальник відділу кадрової роботи та державної служби головного територіального управління юстиції у Волинській області Анна Ващук розповіла депутатам про фінансовий контроль як механізм запобігання корупції. Також вона ознайомила присутніх із самим поняттям "електронна декларація" і як її заповнювати.

Зліва - Начальник відділу кадрової роботи та державної служби головного територіального управління юстиції у Волинській області Анна Ващук

Депутати міської ради від Радикальної партії прийшли послухати, як заповнювати е-декларації

Юрій Вербич зауважив, що поки що передбачено провести один такий урок. Втім, у разі необхідності, можуть організувати додаткові навчання із заповнень е-декларацій.

Депутати Луцькради Тарас Шляхтич та Алла Надточій

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
07.02.2017 17:29
Переглядів1057
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:49
07.02.2017
Шалапін
Оо!!! Ще до квітня купа часу, щоб встигнути зробити все гарно))))
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг