"Ситуація на ЛПЕ найважча за всі роки його існування", - Сергій Григоренко

Луцьке електротранспортне підприємство переживає складні часи внаслідок систематичного невиконання державою своїх зобов'язань.

Заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко вважає, що страйки тролейбусників нікому не на користь, адже коли люди страйкують - підприємство не заробляє, а лише збільшує борги. Про це він сказав на оперативній нараді Луцького міського голови 26 січня.

"Ситуація ЛПЕ не проста - на сьогодні колектив висунув нові вимоги. Ця ситуація нині найважча за всі роки існування. В минулому році підприємство перевезло пільгову категорію пасажирів на 27 мільйонів гривень, а уряд повернув їм лише 14 мільйонів. Систематичне невиконання державою зобовязань і лізинг призвело до критичної ситуації", - сказав Сергій Григоренко.

За його словами в цьому році держава на підприємство не дала жодної копійки. Також Григоренко зауважив, що на підприємстві є декілька людей, які підбурюють колектив. Проте поки підприємство страйкує, то воно не заробляє гроші на зарплати, електроенергію та інше. Тому заступник міського голови вважає, що єдиний компроміс - це коли поступаються дві сторони.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.01.2016 11:05
Переглядів471
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг