Озеленювати Луцьк замість КП "Парки та сквери" буде інша структура

КП "Парки та сквери" ліквідують, і їхню функцію буде виконувати новостворена комунальна установа "Парки і сквери".

Міськрада намагалась зменшити комерційний аспект у КП "Парки та сквери", втім безрезультатно. Про це сказав заступник Луцького міського голови Юрій Моклиця 14 лютого під час засідання "бюджетної" комісії.

Юрій Моклиця нагадав депутатам, що до 2011 року існувало КП "Зелене господарство". Незважаючи на те, що там була комерційна складова, підприємство було проблемним і збитковим.

У 2014 році провели аудит і виявили, що підприємство показало збитки на 1,5 мільйона гривень. Тоді його вирішили ліквідувати, а майно і працівників "перекинули" на новостворене КП "Парки та сквери". Таким чином утворилась додаткова проблема – весь адмінресурс знову ж таки був спрямований на реалізацію комерційної діяльності.

Зараз КП "Парки та сквери" має борги на загальну суму 830 тисяч гривень, і, по суті, повторює долю "Зеленого господарства".

"Є пропозиція в новоствореної установи забрати повністю комерційну складову, чим стимулюємо розвиток ринку озеленення, бо в нас немає фірм, які могли б конкурувати", – сказав Юрій Моклиця.

Депутати "бюджетної" комісії рекомендуватимуть сесії Луцькради підтримати ліквідацію КП "Парки та сквери" і утворити нову структуру КУ "Парки і сквери".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.02.2017 17:18
Переглядів319
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-01-2018 23-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг