Хто може взятися за встановлення нового котла в Луцьку

6 фірм з трьох країн світу подали свої тендерні пропозиції щодо лота №6 "Котельня на альтернативному виді палива". Серед них французька, три литовські та дві українські компанії.

Відкриття пропозицій другого етапу тендеру відбулося 14 лютого в приміщенні ДКП "Луцьктепло", – повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

У першому етапі цього тендеру взяли участь 13 фірм. Цей тендер реалізується в рамках Проекту реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьк, що фінансується за кошти кредиту Європейського Банку Реконструкції та Розвитку і гранту від Фонду Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології (E5P).

Котельня на вулиці Боженка, 32 передбачена потужністю 5 МВт. Після її встановлення мешканці мікрорайону підшипникового заводу будуть повністю забезпечені безперервним гарячим водопостачанням в міжопалювальний період. Вона має працювати на альтернативних видах палива, тому поряд передбачений склад для нього.

Конкурсні заявки розкривалися в присутності учасників торгів або їх представників, першого заступника міського голови Тараса Яковлева, директора ДКП "Луцьктепло" Валентини Малютіної, заступника директора департаменту економічної політики міської ради Сергія Омельчука та працівників ДКП "Луцьктепло".

Процедуру відкриття здійснив заступник директора з впровадження інноваційних технологій та міжнародних проектів Богдан Карачевський.

Фірми наводимо в порядку відкриття тендерних пропозицій:

  • AXIS INDUSTRIES AB (Литва) – 2 131 597, 08 євро;
  • "ENERSTENA" (Литва) – 1 637 968, 82 євро (включаючи ПДВ);
  • UAB "ENERGIJOS TAUPYMO CENTRAS" (Литва) – 1 778 800 євро;
  • ENERTEX SARL (Франція) – 1 230 000 євро;
  • "UTEM-Engineering" LLS (Україна) – 2 977 980 євро (включаючи ПДВ);
  • "Viessmann" Ltd. (Україна) – 2 035 323, 60 євро.

Наразі розпочав свою роботу оціночий комітет, який свої висновки надішле до консультанта з реалізації проекту – датської фірми "RAMBOLL". Остаточне рішення ухвалюватимуть представники ЄБРР. Результати тендеру оголосять за 7-10 днів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.02.2017 17:35
Переглядів553
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг