Луцькрада поклала на депозит у ПриватБанку 150 мільйонів

Луцька міська рада розмістила на депозит у ПриватБанку 150 000 000 гривень вільних коштів бюджету.

Таке рішення було ухвалене в січні на засіданні конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у банках в 2017 році, – повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Участь у конкурсі взяли чотири державні банки, однак за всіма критеріями першість дісталась ПриватБанку. Заявка-пропозиція та вимоги до конкурсу на офіційному сайті Луцької міської ради публікував департамент фінансів і бюджету Луцької міськради.

"Міністерство фінансів України та Національний банк України підтвердили, що ПАТ КБ "ПриватБанк" відповідає вимогам і критеріям, визначеним Постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.11 №6 "Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладених (депозитних) рахунках у банках". Тож враховуючи те, що ПАТ КБ "ПриватБанк" запропонував найвищу ставку серед претендентів, його було визначено переможцем із розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у 2017 році", – розповів директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Войтенко.

Практика розміщення бюджетних коштів на депозитах у державних банках дає хороший результат. Завдяки депозитам можна заробити десятки мільйонів гривень для поліпшення життя територіальних громад.

Як повідомили в банку, згідно з умовами конкурсу, ПриватБанк забезпечить вигідне та надійне розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів органів влади в обсязі, визначеному самими міськими, районними, селищними та сільськими радами.

Крім Луцької міської ради, на Волині станом на середину лютого вже розмістили тимчасово вільні кошти в ПриватБанку органи місцевого самоврядування: м. Нововолинськ (Нововолинська міська рада), Луцький район ( Луцька районна рада, Липинська сільська рада, Боратинська сільська рада), Горохівський район (Горохівська районна рада, Скобелківська сільська рада), Старовижівський район (Старовижівська районна рада, Старовижівська селищна рада), Ратнівський район (Ратнівська районна рада, Видраницька сільська рада), Любешівський район (Любешівська районна рада), Маневицький район (Маневицька районна рада, Маневицька селищна рада, Колківська селищна рада).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.02.2017 10:57
Переглядів991
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:28
20.02.2017
Пеоехожий
Кошти не можуть бути вільними, гроші повинні працювати.Вигнати тих безмозглих колгоспників поганою мітлою.
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг