У схему руху маршруту № 12 внесуть зміни

У Луцькраді вирішили внести зміни у рух маршруту № 12, а саме продовжити його від ринку на вулиці Боженка до кінцевої зупинки заводу "СКФ Україна".

13 автобусів забезпечить доїзд мешканців ГПЗ на Львівську. Про це сказав начальник управління транспорту і зв'язку Анатолій Миронюк 23 лютого під час засідання міськвиконкому.

Відтак маршрут №12 "Єршова - Окружна" буде рухатись такими вулицями: Єршова, Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Ковельська, Червоного Хреста, Львівська, Окружна, Бенделіані, Дружби Народів, Окружна (АТ "СКФ Україна") (місця міжзмінного відстою на вулицях Єршова, Карбишева та Окружній (біля АТ "СКФ Україна").

Схема руху на сьогодні

Схема руху зі змінами

Єршова, Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Ковельська, Червоного Хреста, Львівська, Окружна (сільськогосподарський ринок) (місця міжзмінного відстою на вул. Єршова, Карбишева та Окружній (біля сільськогосподарського ринку).

Єршова, Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Ковельська, Червоного Хреста, Львівська, Окружна, Бенделіані, Дружби Народів, Окружна (АТ "СКФ Україна") (місця міжзмінного відстою на вул. Єршова, Карбишева та Окружній (біля АТ "СКФ Україна").

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.02.2017 13:46
Переглядів426
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-04-2018 22-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг