Яковлев сказав, що думає про події в Луцькраді

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев висловив свою позицію щодо подій, які відбувалися у Луцькраді 24 лютого.

Про це він сказав, перебуваючи на футбольному матчі, присвяченому 2-й річниці співпраці між Луцьком і Волновахою. Відео зі зверненням Яковлев опублікував у Фейсбуці.

"Я дуже довго мовчав, публічно свою позицію не висловлював. Сьогодні мене рвало і я ледь стримався, аби не сказати, що я насправді думаю про сьогодніші події. Сьогодні не відбулася сесія Луцької міської ради, на якій мали визнати факт смерті Луцького міського голови Миколи Романюка [...]Вважаю, що є неприпустим знущатися над пам'яттю світлої людини Миколи Романюка, і маніпулюння з приводу технічного рішення визнання його смерті абсолютно вважаю безпідставними, цинічними і несправедливими щодо Миколи Ярославовича. Не знаю, з чим були пов'язані такі маніпуляції. Невже настільки влада важлива, навіть щоб не зважати на пам'ять людини, яка вже не є з нами. Дуже гидка і дуже насправедлива була позиція певних фракцій і певних депутатів. Особливо мені неприємна позиція моїх колишній друзів. Я вважаю, що ті люди, які працювали з Миколою Ярославовичем, яким він довіряв, не мали права сьогодні так робити. Публічно їх засуджувати, Бог вам суддя. Не маю зараз підстав тими друзями називати.

Читайте також: ЮЛІЯ ВУСЕНКО ПОЯСНИЛА, ЧОМУ СЕСІЯ ЛУЦЬКРАДИ НЕ ВІДБУЛАСЯ (ВІДЕО)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.02.2017 20:09
Переглядів2120
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:26
24.02.2017
Лучанин
Клоун...(
20:50
24.02.2017
Тру_Лучанин
0
0
Це ти клоун. Та ще й зрадник цинічний.
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг