У Луцьку відбудеться інвестиційний форум

У Луцьку відбудеться інвестиційний форум INVEST FORUM 2017 на тему "Перспективні напрямки розвитку української економіки та їх інвестиційна привабливість".

Інвестиційна діяльність відіграє важливу роль в економічних процесах країни, оскільки завдяки залученню інвестицій створюються нові підприємства, запроваджуються інновації, розвивається інфраструктура загалом, – повідомляють організатори.

Участь у цьому заході допоможе дізнатись про привабливі для інвестицій сектори української економіки: які перспективи та можливості для українського бізнесу.

Організатор форуму – Бізнес-академія практичного менеджменту (PMBA).

Модератор форуму – Євген Пенцак, сертифікований викладач з фінансової математики та оцінки цінних паперів, автор численних публікацій з економетрики та ризик-менеджменту, учасник багатьох міжнародних конференцій.

Серед спікерів форуму:

- Віктор Корсак, Голова ради директорів Інвестиційної Групи VolWest Group, доктор економічних наук;

- Антоніна Гапченко-Кутова, керуючий партнер компанії Pro Capital Investment;

- Грегорі Перельман, керівник аналітичного департаменту стратегічних бізнес-ініціатив Wells Fargo Bank (Сан-Франциско, Каліфорнія);

- Євген Нетреба, співробітник Інвестиційної компанії Chernovetskyi Investment Group.

Форум відбудеться 24 березня у культурно-розважальному центрі "Адреналін Сіті". Початок реєстрації о 8:30 год.

Детальна програма форуму та умови участі на сайті: http://invest.wmf.com.ua/.

Довідково:

Євген Пенцак – кандидат фізико-математичних наук, PhD (Lausanne University, Swiss Finance Institute), викладач фінансів і ризик-менеджменту KMBS, є співробітником IEMS (Institute of Health Economics and Management, Lausanne). Закінчив механіко-математичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, магістратуру з економіки MSE (Lausanne University). Має досвід розробки, тестування та впровадження інвестиційних стратегій в секторі "private banking", ризик-менеджменту, досліджував нові концепції управління портфелем облігацій, оцінював ризиковані інвестиційні проекти методологією реальних опцій.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
07.03.2017 17:18
Переглядів836
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг