"Можливо це спосіб боротьби за парафіян", – волинський владика про вислови митрополита Михаїла

Свого часу Митрополит Луцький і Волинський Михаїл заявляв, що "кожна свічка, куплена у храмі Московського патріархату, це – куплений патрон для вбивства наших дітей".

Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл прокоментував ці слова, зазначивши, що проблема надумана і, можливо, це такий спосіб боротьби за парафіян.

Про це він сказав в інтерв'ю суспільно-політичного ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE" у п'ятницю, 10 березня.

"Тяжко коментувати, знаючи, цим це пояснюється. Якщо я купляю свічку, і гроші йдуть на вбивство, тоді його слова вірні. Але гроші, за які люди купляють свічки, залишаються в нашій церкві. Як це пов'язано взагалі з Московським патріархатом? А потім було сказано, що "молитеся на мові окупанта"... Ми молимося на церковнослов'янській мові. Це мова церкви. На цій мові ніколи слов'янські народи не розмовляли в побуті: говорили нею тільки з Богом.

Незрозуміло, чим мотивовані такі заяви. Якби хоч одна копійка йшла в Московський патріархат, але цього немає. Треба запитати у владики Михаїла, звідки така думка. Зараз дуже легко перевірити в електронному вигляді всі фінансові потоки. Це надумана проблема. Можливо це спосіб боротьби за парафіян? Якщо це так, то він недостойний", – підкреслив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "У НАС ІЗ МОСКОВСЬКИМ ПАТРІАРХОМ МОЛИТОВНЕ ЄДНАННЯ", – ВОЛИНСЬКИЙ ВЛАДИКА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "РОЗКОЛ" МІЖ ПАТРІАРХАТАМИ Є ДО ЦЬОГО ЧАСУ – ЄПИСКОП ВОЛИНСЬКИЙ І ЛУЦЬКИЙ НАФАНАЇЛ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.03.2017 11:35
Переглядів2468
Коментарів8
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
08:40
13.03.2017
Мамай
Перехожий і Свобода одна і та особа
23:19
13.03.2017
Мамаєва Слобода
0
0
Плетеш як бабай а не мамай. Який ладан куриш? Може мені дай. Порозуміємося. Ти прямо "все знаєш "шо і як робилося. А я тобі скажу, що ти від іншого батька, бо схожий на сусіда... і перехожий та слобода це інші дописувачі. Ти ще Сергія Притулу сюди допиши. Чи Константина Марченка який зухвало цинічно показав лице прес служби КПрс в дописі про Притулу. Навчіться людей шанувати, за них теж Христос постраждав. А Притулі плюс! А вам і батьку брехні- мінус.
08:39
13.03.2017
Мамай
Факти - та мені достатньо єдиного ВІДМОВА ВІДПІВАТИ БІЙЦІВ АТО і ієрархи не засудили жодного з таких священників. Зневага до прапора священник з Підгаєць, ще потрібно? А що до розколу повторюся - Московський свого часу називали розкольниками, Болгарську церкву понад 60 років не визнавали і що зараз - святі обожі. Не фарисейтвуйте.
23:31
13.03.2017
Сусід мамаіхи
0
0
Мамаєва мама казала мені, щоб люди тобі не йняли віри. Бо в тебе хобі- видавати бажане за дійсне. Зайди на сайт волинськоі єпархіі упц і почитай про похорони неодноразові АТовців. Ніхто не відмовляв хоронити. В піддубцях все зняли на відео- там нема зневаги прапора. А церкви ті шо ти називаєш були не розірвані розколами як в Україні. І твої " факти" це свідомісінька брехня. Нема що сказати доброго от і верзеш казна що. Патологічний брехун- такого діагнозу ще не ставили?
20:42
12.03.2017
Мамай
Казати що московський патріархат допомагає окупантам то це "спосіб боротьби за парафіян? Якщо це так, то він недостойний"" - Нафанаіл. Казати що Київський патріархат розкольники - то це ледь не божа правда. Фарисей
21:44
12.03.2017
Мамаєва Слобода
1
2
Про підтримку фактів нема. А де київський патріархат в списку православних церков(диптиху)? -немає! Розкол він і в світі визнаний розкол.
17:19
12.03.2017
Всі знають куди ідуть оті гроші
20:20
12.03.2017
Перехожий
1
3
Розповідай. Цікаво послухати. Тільки з фактами, доказами, офіційними розслідуваннями! Давай!
останні новини
20-01-2018 19-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг