Бійка у Луцькраді: подробиці

Ольга Валяник та Владислав Волох
Фото: Василь Бідун

Під час позачергової сесії Луцької міської ради, в стінах мерії виник конфлікт між громадськими активістами: член Громадської ради при Волинській ОДА, голова ГО "Спілка інвалідів "Плече в плече" Владислав Волох стверджує, що до нього було застосовано фізичний вплив зі сторони "самооборонівця" Сергія Рижкова.

Ділове видання Волині "Конкурент" вирішило розібратися у ситуації та поспілкувалася з двома чоловіками, які виклали свої версії подій.

Владислав Волох стверджує, що на засіданні до нього "причепилася якась дівчина" (журналістка Ольга Валяник), вимагаючи, щоб він представився.

"Я не хотів нікого провокувати і вирішив просто піти. Проте моєму пересуванню завадив пан Рижков, який сказав, що я нетверезий та попросив залишитися на місці. Я пояснив, що у мене хвора спина, через що мені важко довго стояти та сидіти, та пішов далі. Незважаючи на мої слова, він продовжував перешкоджати. Внизу, біля дверей, Рижков почав штурхати мене по ребрах якимось предметом, мотивуючи свої дії тим, що належить до "Самооборони Волині", – розповів член Громадської ради.

Свою чергою, Сергій Рижков, підтвердив, що намагався затримати Волоха, проте відкинув усі звинувачення в побитті.

"Я помітив, що у коридорі виник конфлікт. Ольга Валяник та Аріна Крапка знімали на відео якогось чоловіка. Він виривався та хапав їх за одяг. Його очі дуже виблискували, тому я подумав, що він може бути в стані сп'яніння", – каже активіст.

Щоб розібратися у ситуації, Рижков викликав поліцію.

"Він порадився з Волянюком (прес-секретар ГО "Варта порядку" – К) і почав втікати. Я пішов за ним, намагаючись його зупинити. Внизу, біля виходу, був заступник міського голови Юрій Моклиця, який все бачив. На дворі стояв Ігор Алексеєв з компанією, вони знімали на телефони, як я доганяю того чоловіка. Ми вже потім подумали, що це могла бути спланована провокація", – розповідає Рижков.

"Коли ми були у міськвідділі, туди приїхав Волянюк з журналісткою, яка не представилася, пофотографувала мене і пішла. Волох казав слідчому, що я його бив, я ж пояснив, що просто намагався зупинити. Навіщо мені його бити? Там було 150 людей, які все бачили", – резюмував самооборонівець.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.03.2017 14:35
Переглядів9344
Коментарів9
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:53
28.03.2017
Лучанин
Те чмо рижков з тими журнолюгами дійсно вже достав все місто. Пора прикривати їхню шарашкіну контору, на щавод за станок нехай ідуть працювати а не тиняються по місту буцімто щось охороняють. Провокатори бісові, кремлівські засланці.
16:52
23.03.2017
Скільки можна мовчати
Долбаний риюков давно проситься на гіляку
20:58
17.03.2017
Влад чому ти тому бику копита не переламав чимось важким?
17:29
16.03.2017
Рижков, як той кіт паршивий, нагадити постійно хоче і пропіаритись , а Лапін кине косточтку бо ж сам паскуда ще та!!! так як ті журналістки, краще б вірші писали і ділом зайнялись!!! Не здивуюсь, щоо перший получить по шиї скоро, від невідомих людей!!! а так ситуація в луцьку під назвою "рідна вата", підходить один вислів, трішки перероблений "Луцка политика - это курятник, где каждый пытается спихнуть ближнего и обосрать нижнего!"
16:41
16.03.2017
васильок
відео б все розяснило
16:04
16.03.2017
Блеф
Цікаво, як то ще ВН чи 0332 (найоб'єктивніші видання нашого міста на хвилиночку) не написали, що зла й недобра Оля жорстоко побила чоловіка, який просто прийшов на сесію, бо в нього спина хвора?
00:41
25.03.2017
Еconomist
1
0
О це новина. Думаю, що потрібно дослідити цю тему уважно. Тема дуже "серйозна". Визначайтесь з редакційною політикою. Я гадаю, що є відмінність між діловим виданням та таблоїдом. До речі, першого дійсно бракує у Волинській області. Відвідуючи цей сайт, я сподівався ознайомитись з новинами бізнесу у регіоні ( матеріали з успішними бізнесменами, порадами у податковій сфері), а читаю....... Де поради фахівців у галузі інвестування у вашу область і тд.?
15:30
16.03.2017
НіХто і не сумнівався
Рижков з Самооборони, йому все можна!він скрізь перший, де не треба!
15:07
16.03.2017
Свідомий
Масовий психоз, що панував у стінах міськради поширився від депутатів і до журналістів та активістів
останні новини
22-03-2018 21-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг