Фракція "БПП "Солідарність" відмовилася брати участь у 20-й сесії Луцькради через сумнів у її легітимності

Усі депутати від "БПП "Солідарність" прийшли в міськраду та зареєструвалися. Однак заявили, що не будуть голосувати до судового рішення, адже усі попередні дії Луцькради можуть бути незаконними.

Заступник фракції "Солідарності" Артем Запотоцький подав клопотання за позовом, в якому він просить скасувати рішення міськради щодо дострокового припинення повноважень секретаря Луцькради Юлії Вусенко. Про це він сказав 21 березня під час засідання 20-ї сесї Луцькради. Нагадаємо: в суді також розглядатимуть позов Юлії Вусенко.

"Нашою фракцією прийнято рішення не брати участі в роботі 20-ї сесії, оскільки всі рішення можуть бути нелегітимними, що призведе до колапсу і люди можуть мати неприємності від прийняття таких рішень", – сказав Артем Запотоцький.

Депутат Микола Собуцький сказав, що підтримує свого колегу Запотоцького.

"Тепер все зрозуміло: УКРОП, "Батьківщина" та радикали не хочуть голосувати за визнання факту смерті міського голови і тим самим відтягують вибори нового мера", – сказав Микола Собуцький.

Микола Федік сказав, що на минулому засіданні була оголошена перерва в 19-ій позачерговій сесії. Депутати прагнуть працювати в рамках закону, тому Павло Данильчук попросив виступити начальника юридичного відділу міськради Юрія Рачкова, аби з'ясувати, наскільки легітимною є ця сесія. Однак депутати не проголосували за виступ юриста.

Позафракційний депутат Микола Яручик також відмовився брати участь у сесії і вийшов із зали засідань.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.03.2017 10:42
Переглядів546
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-01-2018 19-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг