"Ми понаприймаємо 170 питань і що людям скажемо?" – Вусенко

Секретар Луцькради Юлія Вусенко попросила депутатів бути відповідальними і не ухвалювати рішення на 20-й сесії, які потім визнають нелегітимними.

Юлія Вусенко повідомила, що подала рішення до суду щодо скасування рішення міської ради про дострокове припинення повноважень секретаря Луцькради. Про це вона сказала 21 березня під час засідання Луцькради.

"Ми подали до суду на рішення міської ради, і в клопотанні чітко передбачено зупинити дію рішення міськради. І хто в залі усвідомлює це, то ви всі несете відповідальність, і я теж її несу. Ми понаприймаємо 170 питань, і що ви людям будете казати з земельних питань. Давайте будемо відвертими з громадою – це не фільм, який можна відмотати, це рішення міськради", – сказала Юлія Вусенко.

Вона додала, що варто почекати до середи, коли буде розглянуто клопотання, і вже тоді провести сесію. Позафракційний депутат Микола Яручик сказав, що не буде брати участі у цій сесії.

"Я своїми руками владу в місті не знімаю і назначати її також не буду, бо вже в колеги лежить проект рішення про обрання нового секретаря. Ярмо перебіжчика не буду на себе вішати. Розумію, що можливо моя позиція не буде виграшною, але пропозицію про перевибори тримаю в силі. Прошу всіх добре подумати і не наробити помилок. Сьогодні участі в сесії не буду брати – поїду додому білити дерева", – сказав Микола Яручик.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.03.2017 10:57
Переглядів726
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг