У Луцькраді обрали лічильну комісію, яка рахуватиме голоси за нового секретаря

У Луцькій міській раді обрали 5 депутатів до лічильної комісії.

У Луцькраді обрали 5 депутатів, які увійшли у склад лічильної комісії, що рахуватиме голоси за нову кандидатуру секретаря Луцькради Ігоря Поліщука. Це відбулось 21 березня під час засідання сесії Луцькради.

Фракції "БПП "Солідарність", "Самопоміч", "Свобода" та позафракційний депутат Микола Яручик відмовились брати участь у голосуваннях та роботі 20 сесії Луцькради, оскільки вважають, що варто дочекатись рішення суду, на якому розглянуть позов Юлії Вусенко до міської ради та визначиться, чи є легітимною робота 20 сесії Луцькради. Голова фракції "Народний контроль" Павло Данильчук сказав, що фракція не буде подавати свого кандидата в лічильну комісію і також запропонував не поспішати з проведенням сесії, а дочекатись рішення суду.

У результаті до лічильної комісію вирішили обрати 5 депутатів, по одному із фракцій "УКРОП", "Батьківщина" та "Радикальна партія" і двох позафракційних депутатів.

Відтак до лічильної комісії увійшли: від "УКРОПу" – Борис Смаль, від "Батьківщини" – Майя Шостак, "Радикальна партія" – Сергій Була, та двоє позафракційних депутатів – Олександр Козлюк та Євгеній Ткачук.

На сесії оголосили 30-хвилинну перерву, щоб лічильна комісія провела своє перше засідання і визначилась із бланком для голосування.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.03.2017 11:41
Переглядів411
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг