Частина депутатів обрала собі нового секретаря Луцькради

Під час засідання 20 сесії Луцькради обрали нового секретаря.

Секретарем Луцькради став голова фракції "УКРОП" депутат Ігор Поліщук. Про це стало відомо під час засідання 20 сесії Луцькради 21 березня.

Депутат Борис Смаль підрахував бюлетені.

Відповідно до результатів голосування, підсумки яких підбила лічильна комісія, новим секретарем Луцької міської ради став Ігор Поліщук.

Борис Смаль попросив, ще 5 хвилин щоб оформити протокол засідання лічильної комісії та оголошення результатів.

Головуючий депутат Григорій Пустовіт сказав, що ще потрібно затвердити протокол лічильної комісії та результати голосування за секретаря Луцькради.

Участь у голосуванні взяли депутати від фракцій "УКРОП", "Батьківщина", "Радикальна партія" та два позафракційних депутата Олександр Козлюк та Євгеній Ткачук. Ще на початку сесії фракції "БПП "Солідарність", "Самопоміч", "Свобода" та позафракційний депутат Микола Яручик відмовились брати участь у голосуваннях та роботі 20 сесії Луцькради, оскільки вважають, що варто дочекатись рішення суду, на якому розглянуть позов Юлії Вусенко до міської ради та визначиться, чи є легітимною робота 20 сесії Луцькради. Голова фракції "Народний контроль" Павло Данильчук сказав, що фракція не буде подавати свого кандидата в лічильну комісію і також запропонував не поспішати з проведенням сесії, а дочекатись рішення суду.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.03.2017 12:51
Переглядів691
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:55
21.03.2017
українка
ніби доросдий дитсадок
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг