У суді роз'яснили процедуру справи Вусенко

У Луцькому міськрайонному суді Волинської області пояснили процедуру справи Юлії Вусенко.

Інформацію опублікували у Facebook.

А також спростували інформацію, яку озвучив на пленарному засіданні Верховної Ради України народний депутат Олег Березюк 21 березня. Зокрема він говорив, що суд відновив повноваження Вусенко у зв'язку з провадженням судового засідання, а згодом рішення нібито відмінили.

Як пояснили в суді, 16 березня року Юлія Вусенко звернулася з адміністративним позовом до Луцької міської ради і Григорія Пустовіта про визнання нечинним та скасування рішення Луцької міської ради від 15.03.2017 року № 19/1 про усунення її з посади секретаря Луцької міської ради.

На підставі ухвали Луцького міськрайонного суду від 17 березня 2017 року провадження у справі відкрито та призначено до судового розгляду на 24 березня.

Крім того, за цією справою позивачем заявлено клопотання про забезпечення позову, яке розглянуто в судовому засіданні з участю сторін 22 березня року. В задоволенні заяви про вжиття заходів забезпечення позову відмовлено.

"Таким чином, на підставі вищевикладеного вбачається, що судовий розгляд вказаної справи по суті не відбувався, будь-які рішення щодо заявлених позовних вимог по суті судом не постановлялися. А тому заява народного депутата є передчасною, спрямована на формування у громадськості необ'єктивної думки про судову гілку влади", – зазначили в суді.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ВУСЕНКО ПРОКОМЕНТУВАЛА РІШЕННЯ СУДУ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.03.2017 16:35
Переглядів613
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-03-2018 21-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг