Заступник мера Андрій Киця ознайомився, як працюють медзаклади в місті

Заступник міського голови Андрій Киця, який є "куратором" медичної галузі, продовжує знайомитися з роботою міських комунальних лікувально-профілактичних закладів.

У п'ятницю, 29 січня, Андрій Киця разом з начальником управління охорони здоров'я міської ради Миколою Якимчуком відвідали комунальні заклади, які надають первинну медико-санітарну допомогу: Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 3 (вулиця Стефаника, 3-А) та Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги (проспект Волі, 66-А), - повідомили у прес-службі Луцької міської ради.

Заступник міського голови ознайомився з роботою амбулаторій, відділень закладів, станом матеріально-технічного бази, умовами перебування пацієнтів та медичного персоналу тощо.

До слова, він уже побував у КЗ "Луцька міська клінічна лікарня", КЗ "Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 2" та КЗ "Луцька міська дитяча поліклініка".

Мета робочих візитів – визначити проблемні питання та шляхи вдосконалення допомоги жителям міста.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.01.2016 16:37
Переглядів425
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг