Заступники луцького мера йдуть у відставку

Заступники міського голови Луцька сказали, що припиняють роботу у Луцькраді.

"Чесно чи нечесно, але нова команда прийшла у Луцьк, ми не є членами цієї команди і не хочемо брати у цьому участь", – такі слова сказав перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев 28 березня під час брифінгу.

"22 квітня 2007 року я прийшов у Луцькраду завідувачем сектору з енергозбереження – це був визначальний період у моєму житті. Але наступив час, коли цю сторінку варто перегортати", – сказав Тарас Яковлев.

Він сказав, що разом з колегами не є у новій команді, яка прийшла в міськраду, і вони не хочуть брати участь та нести відповідальність за те, що там зараз відбувається.

Присутніми були на брифінгу й Юрій Моклиця та Сергій Григоренко. Григоренко сказав, що більшість формувалась непрозоро і шляхом "кулуарщини".

"Ми не погоджуємось з тим, як обирався секретар. Ми підтримуємо колегу Вусенко і її юридичну позицію. Її усунули з серйозними порушеннями законодавства і сподіваємося, що суд це встановить", - сказав Григоренко.

Він сказав, що в таких умовах неможливо працювати, і йому краще залишитись без роботи, аніж позичати у сірка очі за дії, які відбуватимуться у міськраді.

Юрій Моклиця сказав, що теж залишає посаду.

Тарас Яковлев повідомив, що заступників Андрія Киці та Юрія Вербича немає, бо вони вирішили попрацювати у новій команді. Сьогодні ж три заступники напишуть заяви на звільнення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.03.2017 14:11
Переглядів1827
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:55
28.03.2017
Свідомий
Незнаю, як там Вербич, а от Киця на що він надіється? Ну хіба що виконуватиме всі забаганки нелегітимного
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг