В.о. луцького мера пояснив, навіщо йому 5 заступників

У Луцькраді розповіли, хто обійме посади заступників міського голови.

Заступник міського голови Андрій Киця написав заяву на звільнення. Про це сказала начальник відділу кадрової політики Луцькради Віра Гудима 4 березня під час засідання "бюджетної" комісії.

Віра Гудима сказала, що Андрій Киця подав заяву про звільнення з посади за угодою сторін. Також Киця будь-якої іншої роботи в міській раді не матиме.

"Прийшов час – він написав заяву", – зазначив інший кандидат на заступника міського голови Григорій Пустовіт.

Виконувач обов'язків міського голови Ігор Поліщук повідомив, що із заступників працює лише Юрій Вербич, тому є нестача в кадрах. Відтак Ігор Поліщук сказав, що замість колишнього першого заступника міського голови Тараса Яковлева буде Григорій Недопад.

"Надіюсь, що складнощів в мене не буде", – сказав Григорій Недопад.

Григорій Пустовіт займе крісло Андрія Киці й відповідатиме за освітній напрямок. Олександр Рачков буде заступником голови замість Сергія Григоренка і відповідатиме за транспортні питання. Депутат Костянтин Петрочук буде працювати заступником замість Юрія Моклиці.

Депутат Павло Данильчук поцікавився, навіщо Поліщуку стільки заступників, адже думали, що хоча б одну посаду заступника скоротять.

"Я буду виконувати обов'язки секретаря і голови. Тобто одна посада випала, я не хочу будувати прогнози, в мене є амбітні плани щодо багатьох галузей міста", – сказав Ігор Поліщук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
04.04.2017 13:00
Переглядів992
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:27
04.04.2017
українка
всюда треба своїх людей
13:57
04.04.2017
васильок
амбітний поліщук!
останні новини
25-02-2018 24-02-2018 23-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг