КП "Парки та сквери" все ж таки ліквідують

Кандидат на посаду заступника Луцького міського голови Костянтин Петрочук сказав, що підтримує ініціативу його попередника Юрія Моклиці про ліквідацію КП "Парки та сквери" .

КП "Парки та сквери" ліквідують, і їхню функцію буде виконувати новостворена комунальна установа "Парки і сквери". Про це сказав кандидат на посаду заступника міського голови Костянтин Петрочук 5 квітня під час спільного засідання трьох комісій: засідання постійної комісії з питань комунального майна та приватизації, постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму та комісії з питань соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови.

Депутат Алла Надточій сказала, що не задоволена роботою директора КП "Парки і сквери" Анатолія Трикуша й поцікавилась, що планує робити з КП "Парки та сквери" Костянтин Петрочук, коли стане заступником мера.

"Не можу дати оцінку йому як керівнику, вникну обов'язково в це питання. Але моїм попередником було винесено рішення про ліквідацію КП "Парки та сквери" в тому вигляді, як є, і утворення КУ "Парки та сквери". Таким чином надання послуг перейде в площину ринкових відносин, а новостворена установа буде виконувати контролюючі функції. Тому, мабуть, все ж таки треба скасувати КП "Парки і сквери", – сказав Костянтин Петрочук.

Варто зауважити, що проект рішення про ліквідацію КП "Парки і сквери" готував колишній заступник міського голови Юрій Моклиця. Втім він зняв з розгляду 20-ої сесії Луцькради ці проекти рішень, мотивуючи це тим, що має сумніви щодо легітимності сесії.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.04.2017 11:45
Переглядів774
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018 15-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг