Міська рада не сприяла розвитку атракціонів в луцькому парку, ‒ підприємець

Комунальному підприємству "Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки" Луцька міська рада не дозволила розміщувати нові атракціони та реконструювати старі споруди.

Таку думку під час круглого столу щодо розвитку Центрального парку за участі бізнесу 1 лютого висловив директор підприємства Віталій Цапюк.

З його слів, підприємству не надавали дозвіл на встановлення нових атракціонів, а також на знесення строї "будки" біля автодрому й будівництво нової. Цапюк вважає, що такі дії міськради "відбивають" бажання працювати.

Нині він сподівається, що міська рада знайде механізм надавати підприємцям договори на довший термін (до 10 років).

Заступник міського голови Юрій Моклиця нагадав, що біля атракціонів є туалет, який потребує належного облаштування. За словами Цапюка, облаштування туалету із каналізацією потребує великих вкладень, бо цей туалет знаходиться дуже "низько" відносно рівня каналізації.

Директор підприємства заявляє, що вони готові вкласти ці гроші, якщо отримають сприяння від міської ради, зокрема кредитні гарантії.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
01.02.2016 18:09
Переглядів359
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг