Депутати вирішили, хто керуватиме Луцьким педагогічним коледжем

Депутати Волинської обласної ради довірили керувати Луцьким педагогічним коледжем його багаторічному очільнику Петру Бойчуку.

Про це стало відомо у середу, 12 квітня, під час засідання сесії Волиньради.

З директором буде підписано контракт на п'ять років.

Довідка:

Петро Микитович Бойчук народився у селі Радошинка Камінь-Каширського району Волинської області. Після закінчення восьмирічної школи вступив до Володимир-Волинського педагогічного училища. Диплом із відзнакою дав право навчатися на фізико-математичному факультеті Луцького педінституту. У 22 роки очолив дев'ятирічку у селі Залісся Камінь-Каширського району. Згодом його запросили у райком комсомолу другим і надалі першим секретарем. Деякий період працював у ЦК комсомолу. Повернувшись на Волинь, обійняв посаду другого секретаря обкому комсомолу і був в одній команді з теперішнім міським головою Володимира-Волинського Петром Саганюком (їх так і прозвали: Петро І і Петро ІІ). У 1987 році пішов простим викладачем у Луцьке педучилище імені Ярослава Галана. Після курсів перепідготовки в Академії педагогічних наук СРСР у 1990 році його призначили заступником директора педучилища, тоді ж він захистив дисертацію кандидата педагогічних наук. З 2010 керував закладом.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.04.2017 14:30
Переглядів1553
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:45
12.04.2017
Найкращий директор!!!!!! Петро Микитович, не здавайтесь!! Вас люблять і шанують!! P.s: знаю, що кажу. 4 роки навчалась!! Директор завжди за своїми студентами!!
17:20
12.04.2017
українка
То що ж там було вирішувати?
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг