Чотири компанії зголосились реконструювати луцькі котельні (фото)

У приміщенні ДКП "Луцьктепло" відбулося відкриття тендерних пропозицій за лотом № 2B "Реконструкція котелень".

Про це повідомляє департамент економічної політики.

Тендер було оголошено в рамках спільного з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку "Проекту реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьк". Участь у відкритті пропозицій взяли перший заступник міського голови Григорій Недопад, депутат Луцької міської ради Олександр Козлюк.

Тендерну документацію придбали 14 компаній, проте свої пропозиції надали лише чотири підприємства, а саме: ONNINENOy (Фінляндія); Axis Industries AB (Литва); ENERTEX SARL (Франція); Консорціум "Захід Тепло" (Україна).

Представники цих підприємств також брали участь у процедурі розкриття пропозицій.

Варто зазначити, що це перший етап двостадійного тендеру. Другий етап відбудеться після оцінки наданих пропозицій спеціалістами ДКП "Луцьктепло" та членами оціночного комітету.

Зазначеним тендером передбачене встановлення 21 нового котла, а також супутнього обладнання з одночасним налагодженням обліку енергоресурсів на котельнях по вул. Богдана Хмельницького, 12, 53; Лесі Українки, 20; Шевченка, 3; Коцюбинського, 9а; Дубнівській, 32б; Заводській, 3а, Тарасова, 17б; Маковського, 2к; Чернишевського, 114; Загородній 3а; Старицького, 6; с. Тарасове. Заміна застарілого обладнання на нове забезпечить суттєву економію газу та електроенергії, в рази зменшить експлуатаційні витрати підприємства.

Загальна вартість заходів за вказаним лотом становить близько 1,2 млн євро кредитних коштів. Остаточна сума стане відомою після оцінки пропозицій другого етапу тендеру.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.04.2017 18:03
Переглядів519
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг