ЛПЕ виплатило понад 2 мільйони гривень зарплати

Луцьке підприємство електротранспорту

За ініціативи міського голови Миколи Романюка у міському бюджеті на пільгові перевезення громадян у міському транспорті в рамках Програми соціального захисту населення міста на 2016-2020 роки передбачено на 2016 рік близько 20 мільйонів гривень.

Перші кошти за пільгові перевезення, які надійшли на підприємство з міського бюджету 29 січня - 2 мільйони 222 тисячі гривень, які були спрямовані на виплату заробітної плати працівникам підприємства електротранспорту.

В.о. директора ЛПЕ Ігор Грицюк розповів, що цими коштами повністю закрито заробітну плату водіям за грудень місяць . Тобто, за грудень заборгованості із заробітної плати по службі перевезень немає. Залишилась частково заборгованість за листопад, грудень перед іншими службами і адміністрацією.

З його слів, заборгованість із заробітної плати в основному була спричинена несвоєчасним виконанням державою своїх зобов'язань щодо виплати компенсації за перевезення пільгових категорій громадян. І на даний час держава боргує підприємству 1 млн 150 тис. грн.

Луцьким підприємством електротранспорту із отриманих коштів від продажу квитків у січні було заплачено за електроенергію (650 тис. грн), а в березні ця сума суттєва збільшиться, адже електроенергія має подорожчати. Тому, за словами в.о.директора, адміністрація підприємства вивчає питання підняття тарифу за перевезення у тролейбусах до двох грн, щоб частково компенсувати затрати, які несе ЛПЕ за перевезення пасажирів у місті. Але це має відбутися після прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом міської ради.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.02.2016 09:37
Переглядів363
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг