Луцькі забудовники сказали, чи піднімуть ціни на житло

Луцькі забудовники не проти ініціативи депутата міської ради Андрія Покровського щодо збільшення ставки пайової участі для житлового будівництва з 1,5 % до 3 %.

Про це вони розповіли у п'ятницю, 14 квітня, під час прямого ефіру суспільного політичного ток-шоу "Протилежний погляд Live".

Генеральний директор "Луцьксантехмонтаж №536" Ігор Чорнуха зауважив, що таке рішення повинно бути правилом для всіх забудовників.

"Ми готові виконувати, головне, щоб воно не стало черговим варіантом для впровадження різних корупційних механізмів", – сказав він.

Чорнуха додав, що підняття ставки пайової участі сильного впливу на вартість житла не матиме.

"Теоретично, таке рішення мало б призвести до здорожчання квадратного метра. Наші підприємства мали б собі якось ці втрати компенсувати, проте, я вважаю, що сильного впливу на вартість квартир не буде", – підкреслив бізнесмен.

Директор БК "Інвестор" Андрій Разумовський теж підтримав ініціативу Андрія Покровського, зауваживши, що законодавчо встановлені відрахування розміром від 0% до 4%.

"Ми нормально ставимося до цього, 3 то 3. Ці кошти потраплятимуть у бюджет розвитку і витрачатимуться лише на соціальні об'єкти та інфраструктуру", – зазначив забудовник.

Нагадаємо, що депутат Луцької міської ради Андрій Покровський запропонував механізм, який дозволить збільшити фінансування програми забезепечення учасників АТО квартирами.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.04.2017 20:00
Переглядів1568
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-05-2018 20-05-2018 19-05-2018 18-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг