Досягнення міста: чим пишаються лучани?

48 % лучан запевнили, що пишаються свої містом. 44 % – пишаються частково.

Такі результати муніципального опитування від Міжнародного республіканського інституту. Дослідження відбувалося з 20 січня до 12 лютого 2017 року.

З минулого року показники покращилися. Серед усього найбільше лучани гордяться тим, що місто зберігає культуру і традиції краю (57 %), 36 % лучан пишаються хорошими умовами життя в місті, 26 % – тим, що місто приваблює туристів.

Між тим українців запитували, чи задоволені вони справами в Україні та своєму місті, чи підтримали б вони вступ України до НАТО, чи потрібно більш жорстко контролювати бізнес, яким повинен бути рівень доходів населення, чи мають вони свободу вибору, чи пишаються українці своїми містами тощо.

Відповідно до результатів, половина опитаних лучан вважає, що справи в місті йдуть в правильному напрямку. 64 % лучан підтримують вступ України до НАТО, 14 % лучан вважають, що мають повну свободу вибору і лише 3 % вважають, що її немає взагалі. Це один із кращих показників в Україні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.04.2017 12:18
Переглядів798
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг