"Луцьк – моя рідня", – співак MONATIK (відео)

Співак Дмитро MONATIK Монатік зізнався, що його рідне місто Луцьк обожнює як свою рідню, а до Києва, де проживає нині з сім'єю, відчуває особливу любов.

Про він розповів під час інтерв'ю у передачі "Іду на ти" на TV5.

"Найскладніший період, коли тільки переїздиш в столицю і нікого не знаєш, але у тебе є велика мрія, яка тебе веде вперед. Це дуже цікава пригода. Був такий момент, коли закінчився інститут, і ти не розумієш: "По професії немає, не подобається. Спробував - не моє". Відучився п'ять років - добре, нехай буде диплом. Ну, треба переїжджати до столиці, бо я сам з міста Луцька – це маленьке, затишне, прекрасне місто, яке я обожнюю, люблю як батьків. А Київ – це вже така інша, набута любов, та, яка приходить з віком. Київ – це моя любов, Луцьк – моя рідня", – сказав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.04.2017 13:32
Переглядів6401
Коментарів5
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
22:58
24.07.2017
Оксана
Мені теж не подобається, що Мохнатік пише російською мовою, рідною стидається, чи не модно?
18:36
24.07.2017
адекват
прикро, що коли наші земляки чогось тай добиваються в житті, отримують критику на кшталт: "голосу не має і т.п.". Смішно!!!! ти сам чого досяг, маєш чим похвастатись? є? тоді поважай працю інших людей - з неба нічого не падає!
12:00
10.06.2017
Воротислав Дайнего
Іронічно, що Луцьк називає "ріднею" людина, що має лише одну пісню українською. Ось вам і представник, скоро хтось з кремля почне кричати "Луцьк руццкій ґорат!", Але якщо опустити се, то як так склалося, що Войтюк ковельчанин співає українською, а "типу" Лучанин й української не вживай майже ніколи. Чесно поки не сказали, що він з України я думав він російський співак, а коли сказали, що він лучанин то я леть зі стільця не гепнув ся, якби з донбасу чи криму я б іще зрозумів, та з міста зо є одним з 97% україномоіних чи навіть більше, ні ну се вже якийсь"прікол" думав я. С таким успіхом давайте ждатимемо на україномовного корінного москвича співака, бо неможливого вже точно немає.
09:44
01.05.2017
Нефанат писклі
Співак це голосно сказано. Голосу нема зовсім одні писклі. бере глядача харизмою..
13:50
21.04.2017
васильок
ой, мі-мі-мі) цьом-помки...!!!
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг